SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
FBC Lerum
VI GILLAR INNEBANDY
P09 Panthers
Matcher
SEPTEMBER 2021
 
19
14:00
sön
14:00    
Floda Nova
Floda - FBC Lerum  -      
OKTOBER 2021
 
09
13:40
lör
13:40    
Rydsbergshallen
FBC Lerum P09 Röd - IBF Älvstranden P08/P09 Vit  -      
09
14:50
lör
14:50    
Rydsbergshallen
FBC Lerum P09 Svart - Surte IS IBK P08 Svart  -      
 
16
16:15
lör
16:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum P09 Röd - Mölndals IBF P09  -      
17
12:00
sön
12:00    
Flatåsskolan
Frölunda IBK P07/08/09 2 - FBC Lerum P09 Svart  -      
 
23
09:30
lör
09:30    
Spekerödsskolan
Stenungsunds IBK P09 Blå - FBC Lerum P09 Röd  -      
 
30
16:15
lör
16:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Vit  -      
NOVEMBER 2021
 
06
10:00
lör
10:00    
Wallenstam Arena A
Pixbo Wallenstam IBF P09 Vit - FBC Lerum P09 Svart  -      
07
13:00
sön
13:00    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P08 K Vit - FBC Lerum P09 Svart  -      
 
13
16:15
lör
16:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum P09 Svart - IK Zenith P08 Vit  -      
14
12:45
sön
12:45    
Rydsbergshallen
FBC Lerum P09 Röd - Lindome IBK P09 Lila  -      
 
20
13:20
lör
13:20    
Qvisthallen
FBC Partille P09 Blå - FBC Lerum P09 Svart  -      
21
17:45
sön
17:45    
Santoshallen
IBF Älvstranden P08/P09 Vit - FBC Lerum P09 Röd  -      
 
27
13:00
lör
13:00    
Katrinebergshallen
Mölndals IBF P09 - FBC Lerum P09 Röd  -      
28
12:45
sön
12:45    
Rydsbergshallen
FBC Lerum P09 Svart - Herrestads AIF WH Rockets P08  -      
DECEMBER 2021
 
04
13:10
lör
13:10    
Hjällsnäshallen B-hallen
FBC Lerum P09 Röd - Stenungsunds IBK P09 Blå  -      
04
14:00
lör
14:00    
Munkedals Idrottshall
Dingle AIK P08/09 - FBC Lerum P09 Svart  -      
 
11
17:15
lör
17:15    
Askims Sporthall
Lindås Rasta IBK P09 Vit - FBC Lerum P09 Röd  -      
12
16:45
sön
16:45    
Rydsbergshallen
FBC Lerum P09 Svart - Floda IBK P09 svart  -      
 
18
16:20
lör
16:20    
Almåshallen A
Lindome IBK P09 Lila - FBC Lerum P09 Röd  -      
19
14:15
sön
14:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum P09 Svart - Överby IBK P08  -