SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
FBC Lerum
VI GILLAR INNEBANDY
Flickor 10/11
Matcher
SEPTEMBER 2023
 
10
18:40
sön
18:40    
Vallhamra Sportcentrum
Partille IB - FBC Lerum  -      
 
15
18:15
fre
18:15    
Lerums Arena
FBC Lerum - Partille IB  -      
 
18
17:15
mån
17:15    
Alléhallen
Floda IBK - FBC Lerum  -      
 
29
18:15
fre
18:15    
Lerums Arena
FBC Lerum - Floda IBK  -      
OKTOBER 2023
 
07
12:30
lör
12:30    
Hindås Idrottshall
Hindås IBK F10/11 Blå - FBC Lerum F10/11 Röd1  -  2  
07
12:30
lör
12:30    
Hindås Idrottshall
Hindås IBK F10/11 Blå - FBC Lerum F10/11 Röd1  -  2  
08
15:50
sön
15:50    
Nova Floda Sportcenter
Floda IBK F11/12 - FBC Lerum F10/11 Svart5  -  0  
08
15:50
sön
15:50    
Nova Floda Sportcenter
Floda IBK F11/12 - FBC Lerum F10/11 Svart5  -  0  
 
15
13:25
sön
13:25    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Svart - IBK Göteborg/Guldhedens IK F09-112  -  0  
15
13:25
sön
13:25    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Svart - IBK Göteborg/Guldhedens IK F09-112  -  0  
15
14:30
sön
14:30    
Lerum Arena C
FBC Lerum F10/11 Röd - Ale IBF F10/1111  -  0  
15
14:30
sön
14:30    
Lerum Arena C
FBC Lerum F10/11 Röd - Ale IBF F10/1111  -  0  
 
22
13:00
sön
13:00    
Lerum Arena C
FBC Lerum F10/11 Svart - Landvetter IBK F11/123  -  2  
22
14:10
sön
14:10    
Lerum Arena C
FBC Lerum F10/11 Röd - Pixbo IBF F111  -  2  
 
29
13:15
sön
13:15    
Kärra Sporthall
Kärra IBK F11/12 - FBC Lerum F10/11 Röd3  -  7  
NOVEMBER 2023
 
10
18:30
fre
18:30    
Santoshallen
IBF Älvstranden F09/10/11 Vit - FBC Lerum F10/11 Svart3  -  1  
12
14:00
sön
14:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Röd - IBK Alingsås F08/115  -  6  
 
18
13:45
lör
13:45    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Svart - Floda IBK F11/121  -  3  
 
26
09:45
sön
09:45    
Valhalla A-hall
IBK Göteborg/Guldhedens IK F09-11 - FBC Lerum F10/11 Svart3  -  4  
DECEMBER 2023
 
02
12:20
lör
12:20    
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK F11/12 - FBC Lerum F10/11 Svart1  -  4  
03
11:30
sön
11:30    
Björlanda Idrottshall
IK Zenith F12 - FBC Lerum F10/11 Röd1  -  1  
 
10
13:00
sön
13:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Röd - IBK Bergum F10/118  -  2  
 
16
11:15
lör
11:15    
Almåshallen A
Lindome IBK F10/11 - FBC Lerum F10/11 Röd2  -  5  
17
10:15
sön
10:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Svart - IBF Älvstranden F09/10/11 Vit0  -  5  
JANUARI 2024
 
13
13:30
lör
13:30    
Ale Kulturrum
Ale IBF F10/11 - FBC Lerum F10/11 Röd0  -  2  
13
13:31
lör
13:31    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Svart - Frölunda IBK Flickor Röd5  -  3  
 
21
14:40
sön
14:40    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Röd - Lindome IBK F10/112  -  1  
21
14:45
sön
14:45    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen F11/12 Röd - FBC Lerum F10/11 Svart6  -  1  
 
28
10:10
sön
10:10    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Svart - IBK Göteborg /Guldhedens IK F09-113  -  5  
28
13:10
sön
13:10    
Kärra Sporthall
Kärra IBK F11/12 - FBC Lerum F10/11 Röd0  -  8  
FEBRUARI 2024
 
04
15:15
sön
15:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Svart - Landvetter IBK F11/122  -  2  
04
16:30
sön
16:30    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Röd - Floda IBK F11/128  -  4  
 
07
17:45
ons
17:45    
Bohushallen
Surte IS IBK F11 Röd - FBC Lerum F10/11 Svart5  -  2  
11
10:00
sön
10:00    
Santoshallen
IBF Älvstranden F09/10/11 Vit - FBC Lerum F10/11 Röd0  -  3  
 
25
14:30
sön
14:30    
Bergumsskolan
IBK Bergum F10/11 - FBC Lerum F10/11 Röd3  -  8  
25
14:30
sön
14:30    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Svart - IBK Kungälv F10/11/12 vit0  -  6  
MARS 2024
 
02
14:00
lör
14:00    
Kyrkenorumskolans Idrottshall
Stenungsunds IBK F10-11 Svart - FBC Lerum F10/11 Svart7  -  2  
02
18:00
lör
18:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Röd - Pixbo IBF F111  -  4  
 
16
18:00
lör
18:00    
Hindås Idrottshall
Hindås IBK F10/11 - FBC Lerum F10/11 Röd2  -  0  
 
22
18:30
fre
18:30    
Lerum Arena C
FBC Lerum F10/11 Svart - IK Zenith F122  -  10
23
15:45
lör
15:45    
Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK F10-13 - FBC Lerum F10/11 Svart6  -  4  
24
14:15
sön
14:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F10/11 Röd - IBF Backadalen F09/104  -  0  
 
27
18:45
ons
18:45    
Hindås Idrottshall
Hindås - FBC Lerum  -      
APRIL 2024
 
23
19:40
tis
19:40    
Lerums Arena C
FBC Lerum - Frölunda IBK  -      
MAJ 2024
 
13
18:30
mån
18:30    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv - FBC Lerum  -      
JUNI 2024
 
19
17:15
ons
17:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum - Partille IB  -