SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Damakademi svart
FBC Lerum
Dam
Damer Div 1
Damveteraner
Damer div1 admin
Herrar Allsvenskan
FBC Akademi Herr
FBC Lerum Utveckling div 2
FBC Lerum Utveckling div 5
FBC Aspen Utveckling JAS
FBC Lerum Utveckling USM
FBC Lerum Utveckling HJ
FBC Akademi Dam / Div 2
Damakademi svart
FBC Akademi DJ-JAS
Röd nivå
F07
F08
F09
P07/08
P09
P10
Blå Nivå
P10
P11
F10/11
F12
P12
P13 Lerum
F13 Cheetahs
Barn
13/14 Tigers Gråbo
P14
F14
Flickor 15
Pojkar 15
F16
Bagheera Tigers Gråbo
P16
BAGHEERA Innebandyskola
Parasport
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
FBC Lerum
Dam
Damer Div 1
Damveteraner
Damer div1 admin
Herrar Allsvenskan
FBC Akademi Herr
FBC Lerum Utveckling div 2
FBC Lerum Utveckling div 5
FBC Aspen Utveckling JAS
FBC Lerum Utveckling USM
FBC Lerum Utveckling HJ
FBC Akademi Dam / Div 2
Damakademi svart
FBC Akademi DJ-JAS
Röd nivå
F07
F08
F09
P07/08
P09
P10
Blå Nivå
P10
P11
F10/11
F12
P12
P13 Lerum
F13 Cheetahs
Barn
13/14 Tigers Gråbo
P14
F14
Flickor 15
Pojkar 15
F16
Bagheera Tigers Gråbo
P16
BAGHEERA Innebandyskola
Parasport
FBC Lerum
VI GILLAR INNEBANDY
Damakademi Svart / Div 2
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Cafébemanning
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Cafébemanning
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Klubbhuset Damer Div. 2
2023/24: Pantamera Flick Mörkröd A Höst
2023/24: Pantamera Flick Mörkröd C Vår
2023/24: Pantamera Flick Mörkröd C Vår
2015/16: Flickor -06
2015/16: Flickor -06
AUGUSTI 2023
26
14:30
lör
14:30
Lyckehallen 2, Skene
IBK Tygriket -
FBC Lerum
-
SEPTEMBER 2023
10
16:30
sön
16:30
Värnamo Sporthall
Värnamo -
FBC Lerum
-
17
16:00
sön
16:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum
- IBK Lidköping
-
30
14:30
lör
14:30
Ale Kulturrum
Ale IBF D2 -
FBC Lerum D2
5 - 3
OKTOBER 2023
13
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi
- Onsala IBK DamJunior
3 - 3
14
17:30
lör
17:30
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv D2 -
FBC Lerum D2
7 - 2
20
19:00
fre
19:00
Ale Kulturrum
Ale IBF F06/07 -
FBC Lerum Akademi
2 - 2
22
18:00
sön
18:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum D2
- Kärra IBK D2
4 - 3
25
19:30
ons
19:30
Idrottshuset, Vänersborg
IBK Vänersborg DJ -
FBC Lerum Akademi
3 - 2
26
20:00
tor
20:00
Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK / IK Zenith D2 -
FBC Lerum D2
6 - 6
29
18:00
sön
18:00
Streteredsskolan
Lindome IBK DJ -
FBC Lerum Akademi
4 - 0
NOVEMBER 2023
11
17:15
lör
17:15
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi
- Warberg IBF Junior
0 - 2
12
14:00
sön
14:00
Lerum Arena C
FBC Lerum D2
- Pixbo IBF D2
2 - 4
15
19:45
ons
19:45
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF DJ -
FBC Lerum Akademi
2 - 2
18
14:00
lör
14:00
Torpahallen
IBK Göteborg/IBK Bergum D2 -
FBC Lerum D2
11 - 2
26
12:45
sön
12:45
Santoshallen
IBK Älvstranden Dam -
FBC Lerum D2
2 - 10
DECEMBER 2023
01
20:15
fre
20:15
Lerum Arena C
FBC Lerum D2
- Guldhedens IK D2
3 - 3
08
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi
- Landvetter IBK D utveckling
1 - 5
09
15:45
lör
15:45
Frölunda Kulturhus
FBC Vinga D2 -
FBC Lerum D2
5 - 2
15
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum D2
- Dingle AIK D2
4 - 5
20
19:15
ons
19:15
Lerum Arena b
FBC Lerum Akademi
- Lindås IBK / Särö IBK F08
2 - 2
JANUARI 2024
12
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum D2
- Ale IBF D2
2 - 5
13
10:30
lör
10:30
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior -
FBC Lerum Akademi
3 - 3
19
20:30
fre
20:30
Lerums Arena
FBC Lerum D2
- Öckerö IBK D2
9 - 10
25
20:15
tor
20:15
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D2 -
FBC Lerum D2
12 - 2
27
15:45
lör
15:45
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi
- Lindås IBK F08
0 - 1
28
18:00
sön
18:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum D2
- IBK Kungälv D2
4 - 6
FEBRUARI 2024
10
12:40
lör
12:40
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF F09 Vit -
FBC Lerum Akademi
3 - 3
23
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum D2
- IBK Göteborg/IBK Bergum D2
7 - 7
24
14:00
lör
14:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi
- Warberg IBF Junior
1 - 0
28
18:40
ons
18:40
Wallenstam Arena B
Pixbo IBF D2 -
FBC Lerum D2
7 - 3
MARS 2024
01
20:00
fre
20:00
Lerums Arena C
FBC Lerum D2
- IBK Älvstranden Dam
10 - 3
03
15:30
sön
15:30
Lerum Arena C
FBC Lerum Akademi
- Dingle AIK DJ
4 - 1
08
20:15
fre
20:15
Lerum Arena C
FBC Lerum D2
- Landvetter IBK D2
2 - 6
09
17:10
lör
17:10
Askims Sporthall
Lindås IBK F08 -
FBC Lerum Akademi
2 - 4
12
20:00
tis
20:00
Valhalla C-hall
Guldhedens IK D2 -
FBC Lerum D2
2 - 1
15
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi
- IBF Älvstranden F08 Svart
8 - 3
17
18:00
sön
18:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum D2
- FBC Vinga D2
2 - 6
19
18:45
tis
18:45
Santoshallen
IBF Älvstranden F08 Svart -
FBC Lerum Akademi
0 - 7
22
19:30
fre
19:30
Munkedals Idrottshall
Dingle AIK D2 -
FBC Lerum D2
6 - 1
27
19:45
ons
19:45
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi
- Pixbo IBF F09 Vit
11 - 5
Tweets av @FBCLerum