Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kommande matcher
JANUARI 2020
 
28
19:00
tis
19:00    
Surte IS IBK H3 - FBC Lerum Utveckling H3  -      
28
19:45
tis
19:45    
Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 - FBC Lerum Utveckling Svart  -      
31
18:00
fre
18:00    
FBC Lerum Utveckling div 3, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF H3 - FBC Lerum Utveckling H3  -      
31
18:30
fre
18:30    
Lindome IBK HJ Grön - FBC Lerum Utveckling Vit  -      
FEBRUARI 2020
 
01
09:25
lör
09:25    
P06, Bottnahallen
P06 » 
Grundsunds IF P04/06 - FBC Lerum P05/06
  -      
01
10:10
lör
10:10    
F07, Aktiviteten A-Hall
F07 » 
Mölndals IBF Röd - FBC Lerum F07 Röd
  -      
01
12:00
lör
12:00    
P05, Bottnahallen
P05 » 
Grundsunds IF P04/06 - FBC Lerum P05/06
  -      
01
13:45
lör
13:45    
FBC Lerum Utveckling Röd, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling Blå - Varla IBK P 04 Lila  -      
01
15:10
lör
15:10    
P10 Panthers, Hindås Idrottshall
Hindås IBK P10/11 - FBC Lerum P10 Panthers  -      
01
15:30
lör
15:30    
FBC Lerum Utveckling Röd, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling Röd - Mölndals IBF P05 MörkRöd  -      
01
16:00
lör
16:00    
Damer div1 admin, Lerums Arena
FBC Lerum D1 - Partille IBS D1  -      
01
16:20
lör
16:20    
F10 Cheetahs, Hindås Idrottshall
Hindås IBK F10/11 - FBC Lerum F10  -      
02
09:00
sön
09:00    
P09, Santoshallen
P09 » 
IBF Älvstranden P09 - FBC Lerum P09 Röd
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P07/08, Björlanda Idrottshall
P07/08 » 
IK Zenith P08 Grön - FBC Lerum P07/08 Svart
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P10 Tigers, Askims Sporthall
Lindås Rasta IBK P10 Blå - FBC Lerum P10T  -      
02
10:30
sön
10:30    
P11 Panthers, Rydsbergshallen
FBC Lerum - Floda IBK  -      
02
11:00
sön
11:00    
P09, Strömstad Gymnasium
P09 » 
Överby IBK P09 - FBC Lerum P09 Svart
  -      
02
11:10
sön
11:10    
F07, Bergumsskolan
F07 » 
IBK Bergum F05-06 - FBC Lerum F07 Svart
  -      
02
11:30
sön
11:30    
F04, Salming Arena
F04 » 
Lindås Rasta IBK F05 - FBC Lerum Dj Röd
  -      
02
11:30
sön
11:30    
F09, Munkegärdehallen
F09 » 
IBK Kungälv F08/09 Munkegärde - FBC Lerum F09 Röd
  -      
02
13:30
sön
13:30    
Damveteraner, Bergumsskolan
IBK Bergum DV - FBC Lerum DV  -      
02
14:45
sön
14:45    
F05, Tuve Sporthall
F05 » 
IBF Backadalen F04/05 - FBC Lerum
  -      
02
15:00
sön
15:00    
P06, Björlanda Idrottshall
P06 » 
IK Zenith P05 Vit - FBC Lerum P06 Röd
  -      
02
15:00
sön
15:00    
P07/08, Rydsbergshallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Röd - Stenungsunds IBK P08
  -      
02
15:30
sön
15:30    
F06, Lerum Arena C
F06 » 
FBC Lerum F06 - Lindome IBK F06/07 Grön
  -      
02
15:30
sön
15:30    
F09, Lerum Arena B
F09 » 
FBC Lerum F09 Svart - Dingle AIK F09
  -      
02
15:45
sön
15:45    
P06, Lerums Arena C
P06 » 
FBC Lerum P06 Svart - Frölunda IBK 05/06
  -      
02
16:15
sön
16:15    
P05, Rydsbergshallen
P05 » 
FBC Lerum P05 - IBK Kungälv P 05/06 Vit
  -      
02
16:45
sön
16:45    
F08, Lerum Arena B
F08 » 
FBC Lerum F08 - IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle
  -      
02
18:00
sön
18:00    
FBC Lerum Utveckling H5 - IBK Göteborg H5  -      
02
20:00
sön
20:00    
FBC Lerum Utveckling Röd, Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Utbynäs SK P03/04 - FBC Lerum Utveckling Blå  -      
 
07
19:10
fre
19:10    
Partille IBS P04 Röd - FBC Lerum Utveckling Blå  -      
07
20:00
fre
20:00    
FBC Akademi DJ-JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum - Fristads GoIF  -      
08
10:15
lör
10:15    
FBC Lerum Utveckling div 5, Hindås Idrottshall
Hindås IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5  -      
08
15:45
lör
15:45    
FBC Lerum Utveckling H3 - FBC Vinga H3  -      
09
16:00
sön
16:00    
Damer div1 admin, Valhalla A-hall
Guldhedens IK D1 - FBC Lerum  -      
09
16:00
sön
16:00    
FBC Aspen Utveckling JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling - Vara IBK/IBK Lidköping  -      
 
15
15:00
lör
15:00    
Damveteraner, Kärra Sporthall
Kärra IBK DV - FBC Lerum DV  -      
15
17:00
lör
17:00    
FBC Lerum Utveckling H5 - Herrestads AIF Rockets H5  -      
16
12:40
sön
12:40    
Floda IBK H3 - FBC Lerum Utveckling H3  -      
16
16:00
sön
16:00    
Damer div1 admin, Lerums Arena
FBC Lerum D1 - Lindome IBK Utv D1  -      
 
19
19:30
ons
19:30    
FBC Aspen Utveckling JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling - Hovslätts IK  -      
21
20:00
fre
20:00    
Damer division 3, Rydsbergshallen
FBC Lerum D3 - IBF Backadalen D3  -      
21
20:00
fre
20:00    
FBC Akademi DJ-JAS, Arenan - Jönköpings Idrottshus
Jönköpings IK Ungdom - FBC Lerum  -      
21
20:00
fre
20:00    
FBC Lerum Utveckling div 5, Nordby Supermarkethallen
Överby IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5  -      
22
09:30
lör
09:30    
P06, Bohushallen
P06 » 
Surte IS IBK P06 - FBC Lerum P05/06
  -      
22
11:00
lör
11:00    
P05, Bohushallen
P05 » 
Surte IS IBK P06 - FBC Lerum P05/06
  -      
22
13:00
lör
13:00    
P10 Tigers, Hjällsnäshallen
FBC Lerum P10T - Floda IBK P10 Röd  -      
22
14:00
lör
14:00    
F07, Hjällsnäshallen
F07 » 
FBC Lerum F07 Svart - Ale IBF F07
  -      
22
16:10
lör
16:10    
F06, Ale Kulturrum
F06 » 
Ale IBF F06 Blå - FBC Lerum F06
  -      
22
17:00
lör
17:00    
Damer div1 admin, Rydsbergshallen
Floda IBK D1 - FBC Lerum  -      
22
19:30
lör
19:30    
Damveteraner, Rydsbergshallen
FBC Lerum DV - Landvetter IBK DV  -      
23
sön
00:00    
F09, Stenungsund Arena
F09 » 
Stenungsunds IBK F08/09 Utgår - FBC Lerum F09 Svart
  -      
23
sön
00:00    
FBC Lerum Utveckling H3 - Partille IBS H3 UTGÅR  -      
23
08:15
sön
08:15    
P10 Panthers, Rydsbergshallen
FBC Lerum P10 Panthers - Mölndals IBF P10 Röd  -      
23
08:30
sön
08:30    
F12, Lundbystrands indrottshallar
 
F12 » 
- FBC Lerum
  -      
23
09:00
sön
09:00    
P09, Björlanda Idrottshall
P09 » 
IK Zenith P09 Grön - FBC Lerum P09 Svart
  -      
23
09:00
sön
09:00    
P09, Almåshallen A
P09 » 
Lindome IBK P09 Lila - FBC Lerum P09 Röd
  -      
23
09:15
sön
09:15    
F09, Rydsbergshallen
F09 » 
FBC Lerum F09 Röd - Floda IBK F08/09
  -      
23
10:15
sön
10:15    
P10 Panthers, Rydsbergshallen
FBC Lerum P10 Panthers Svart - Orust IBK P10-11  -      
23
11:15
sön
11:15    
P07/08, Rydsbergshallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Svart - Partille IBS P08 Vit
  -      
23
11:20
sön
11:20    
F07, Hjällsnäshallen
F07 » 
FBC Lerum F07 Röd - Öckerö IBK F06
  -      
23
12:15
sön
12:15    
F08, Rydsbergshallen
F08 » 
FBC Lerum F08 - Surte IS IBK F08
  -      
23
12:30
sön
12:30    
P06, Hjällsnäshallen
P06 » 
FBC Lerum P06 Svart - Orust IBK P06
  -      
23
12:30
sön
12:30    
P07/08, Hjällsnäshallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Röd - Ljungskile SK P07/08
  -      
23
13:10
sön
13:10    
P05, Tuve Sporthall
P05 » 
IBF Backadalen P05 - FBC Lerum P05
  -      
23
13:30
sön
13:30    
F05, Rydsbergshallen
F05 » 
FBC Lerum - Landvetter IBK F05/06 vit
  -      
23
13:40
sön
13:40    
P06, Hjällsnäshallen
P06 » 
FBC Lerum P06 Röd - Överby IBK P06
  -      
23
15:15
sön
15:15    
FBC Lerum Utveckling Vit - IBK Kungälv Herrjuniorer  -      
23
16:00
sön
16:00    
FBC Lerum Utveckling Röd, Hjällsnäshallen
FBC Lerum Utveckling Blå - IBK Bergum HJ  -      
23
16:00
sön
16:00    
P05, Lerums Arena
P05 » 
SARGVAKTER Herrar FBC Lerum - IBK Alingsås
  -      
23
17:00
sön
17:00    
F04, Rydsbergshallen
F04 » 
FBC Lerum Dj Röd - IBF Älvstranden F05
  -      
23
18:15
sön
18:15    
FBC Lerum Utveckling Röd, Lindälvshallen
Varla IBK P 04 Svart - FBC Lerum Utveckling Röd  -      
23
18:45
sön
18:45    
FBC Lerum Utveckling Svart - Lindome IBK / Särö IK Hj  -      
 
28
19:15
fre
19:15    
F05, Askims Sporthall
F05 » 
Lindås Rasta IBK F05 - FBC Lerum
  -      
29
08:40
lör
08:40    
P06, Aktiviteten A-Hall
P06 » 
Mölndals IBF P06 - FBC Lerum P06 Röd
  -      
29
09:30
lör
09:30    
FBC Lerum Utveckling Svart, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF HJ - FBC Lerum Utveckling Vit  -      
29
10:00
lör
10:00    
P10 Panthers, Katrinebergshallen
Mölndals IBF P10 Röd - FBC Lerum P10 Panthers  -      
29
11:30
lör
11:30    
F04, Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
F04 » 
Warberg IBF F04 Gbg - FBC Lerum Dj Röd
  -      
29
13:30
lör
13:30    
IBF Backadalen P04 Blå - FBC Lerum Utveckling Blå  -      
29
14:00
lör
14:00    
FBC Lerum Utveckling H3 - IBK Kungälv H3  -      
29
14:30
lör
14:30    
P05, Munkedals Idrottshall
P05 » 
Dingle AIK P05 - FBC Lerum P05
  -      
29
15:00
lör
15:00    
P10 Tigers, Almåshallen B
Lindome IBK P10 Grön - FBC Lerum P10T  -      
29
15:20
lör
15:20    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P05/06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar
  -      
29
16:00
lör
16:00    
Damer div1 admin, Lerums Arena
FBC Lerum D1 - Stenungsunds IBK D1  -      
29
16:20
lör
16:20    
P05, Rydsbergshallen
P05 » 
FBC Lerum P05/06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar
  -      
29
16:30
lör
16:30    
F06, Mölnlycke Idrottshall
F06 » 
Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd - FBC Lerum F06
  -      
29
18:00
lör
18:00    
FBC Lerum Utveckling H5 - Utbynäs SK H5  -      
MARS 2020
 
01
08:30
sön
08:30    
F08, Hall Of Flame
F08 » 
FBC Vinga F08 - FBC Lerum F08
  -      
01
08:30
sön
08:30    
P07/08, Rydsbergshallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Röd - Landvetter IBK P08 Röd
  -      
01
09:30
sön
09:30    
P09, Rydsbergshallen
P09 » 
FBC Lerum P09 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart
  -      
01
10:30
sön
10:30    
P09, Rydsbergshallen
P09 » 
FBC Lerum P09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit
  -      
01
11:00
sön
11:00    
F07, Santoshallen
F07 » 
IBF Älvstranden F07/08 - FBC Lerum F07 Röd
  -      
01
11:30
sön
11:30    
F09, Rydsbergshallen
F09 » 
FBC Lerum F09 Röd - Stenungsunds IBK F08/09
  -      
01
11:30
sön
11:30    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P06 Svart - Dingle AIK P06/07
  -      
01
12:00
sön
12:00    
P07/08, Pinntorps Idrottshall
P07/08 » 
Landvetter IBK P09 blå - FBC Lerum P07/08 Svart
  -      
01
13:00
sön
13:00    
P10 Panthers, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P10 M - FBC Lerum P10 Panthers Svart  -      
01
14:00
sön
14:00    
FBC Akademi DJ-JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum - IBF Linköping/Hjulsbro IK  -      
01
15:30
sön
15:30    
F07, Lerum Arena C
F07 » 
FBC Lerum F07 Svart - IK Zenith F06/07
  -      
01
15:30
sön
15:30    
F10 Cheetahs, Lerum Arena B
FBC Lerum F10 - Pixbo Wallenstam IBK F10 vit  -      
01
16:00
sön
16:00    
Damer division 3, Bergumsskolan
IBK Bergum D3 - FBC Lerum D3  -      
01
16:00
sön
16:00    
FBC Aspen Utveckling JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling - Fagerhult Habo IBK/Mullsjö AIS  -      
01
16:45
sön
16:45    
F09, Lerum Arena C
F09 » 
FBC Lerum F09 Svart - Kärra IBK F09
  -      
01
17:50
sön
17:50    
FBC Lerum Utveckling Röd, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling Röd - IBF Backadalen P03-05 Mix  -      
01
19:30
sön
19:30    
FBC Lerum Utveckling Svart - IK Zenith Herrjunior Grön  -      
 
07
09:30
lör
09:30    
F07, Aktiviteten A-Hall
F07 » 
Mölndals IBF Vit - FBC Lerum F07 Svart
  -      
07
09:30
lör
09:30    
P09, Spekerödsskolan
P09 » 
Stenungsunds IBK P09 Blå - FBC Lerum P09 Svart
  -      
07
11:00
lör
11:00    
P09, Katrinebergshallen
P09 » 
Mölndals IBF P09 - FBC Lerum P09 Röd
  -      
07
13:15
lör
13:15    
P07/08, Hjällsnäshallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Svart - IBK Göteborg P08
  -      
07
13:40
lör
13:40    
P10 Panthers, Rydsbergshallen
FBC Lerum P10 Panthers Svart - Pixbo Wallenstam IBK P10 vit/röd  -      
07
13:45
lör
13:45    
P06, Kärra Sporthall
P06 » 
Kärra IBK P07 Röd - FBC Lerum P05/06
  -      
07
14:15
lör
14:15    
P10 Tigers, Hjällsnäshallen
FBC Lerum P10T - Mölndals IBF P10 Röd  -      
07
14:30
lör
14:30    
F09, Kyrkenorumsskolan
F09 » 
Stenungsunds IBK F08/09 - FBC Lerum F09 Röd
  -      
07
15:15
lör
15:15    
P05, Kärra Sporthall
P05 » 
Kärra IBK P07 Röd - FBC Lerum P05/06
  -      
07
16:00
lör
16:00    
P10 Panthers, Rydsbergshallen
FBC Lerum P10 Panthers - Mölndals IBF P10 Röd  -      
07
16:15
lör
16:15    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P06 Svart - Stenungsunds IBK P07 Gbg
  -      
07
16:30
lör
16:30    
FBC Lerum Utveckling Svart, Kärra Sporthall
Kärra IBK P03 Röd - FBC Lerum Utveckling Svart  -      
07
18:30
lör
18:30    
FBC Lerum Utveckling Vit - Partille IBS U-16  -      
08
sön
00:00    
Damveteraner, Rydsbergshallen
FBC Lerum DV - IBF Backadalen DV  -      
08
10:00
sön
10:00    
F05, Rydsbergshallen
F05 » 
FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd
  -      
08
10:00
sön
10:00    
F09, Pinntorps Idrottshall
F09 » 
Landvetter IBK F09 Vår - FBC Lerum F09 Svart
  -      
08
10:00
sön
10:00    
F10 Cheetahs, Svingelns Sporthall
Utbynäs SK F 09/10 - FBC Lerum F10  -      
08
10:00
sön
10:00    
P07/08, Kärra Sporthall
P07/08 » 
Kärra IBK P08-09 Röd - FBC Lerum P07/08 Röd
  -      
08
12:00
sön
12:00    
F04, Rydsbergshallen
F04 » 
FBC Lerum Dj Röd - Pixbo Wallenstam IBF F04 vit
  -      
08
13:00
sön
13:00    
Damer div1 admin, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv D1 - FBC Lerum  -      
08
14:00
sön
14:00    
FBC Lerum Utveckling Röd, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling Blå - Mölndals IBF P04  -      
08
14:40
sön
14:40    
IBF Älvstranden H3 - FBC Lerum Utveckling H3  -      
08
15:30
sön
15:30    
F07, Lerum Arena C
F07 » 
FBC Lerum F07 Röd - Utbynäs SK F06/08
  -      
08
15:30
sön
15:30    
P05, Lerum Arena B
P05 » 
FBC Lerum P05 - Utbynäs SK P05
  -      
08
15:45
sön
15:45    
P06, Lerums Arena B
P06 » 
FBC Lerum P06 Röd - IBK Kungälv P 06 Vit
  -      
08
16:45
sön
16:45    
F06, Lerum Arena C
F06 » 
FBC Lerum F06 - Kärra IBK F07 Röd
  -      
08
18:00
sön
18:00    
FBC Lerum Utveckling Röd, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling Röd - Ale IBF P03  -      
08
19:00
sön
19:00    
KF Kortedalarna H5 - FBC Lerum Utveckling H5  -      
 
13
18:15
fre
18:15    
FBC Lerum Utveckling Svart, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF HJ - FBC Lerum Utveckling Vit  -      
13
20:00
fre
20:00    
FBC Akademi DJ-JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum - Fröjereds IF  -      
14
10:00
lör
10:00    
F05, Ale Kulturrum
F05 » 
Ale IBF Mix - FBC Lerum
  -      
14
11:15
lör
11:15    
Lindome IBK P05 Grön - FBC Lerum Utveckling Blå  -      
14
12:45
lör
12:45    
F09, Ekenskolan
F09 » 
Eken IBK F09/10 Lila - FBC Lerum F09 Svart
  -      
14
14:00
lör
14:00    
FBC Lerum Utveckling H3 - Dingle AIK H3  -      
14
14:00
lör
14:00    
P10 Tigers, Hjällsnäshallen
FBC Lerum P10T - Pixbo Wallenstam IBK P10 Vit  -      
14
14:45
lör
14:45    
F04, Almåshallen A
F04 » 
Lindome IBK F03/04 Grön - FBC Lerum Dj Röd
  -      
14
15:30
lör
15:30    
F07, Wallenstamhallen
F07 » 
Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit - FBC Lerum F07 Röd
  -      
14
15:30
lör
15:30    
P06, Ale Kulturrum
P06 » 
Ale IBF P06 - FBC Lerum P06 Röd
  -      
14
16:15
lör
16:15    
F06, Rydsbergshallen
F06 » 
FBC Lerum F06 - Stenungsunds IBK F07 Gbg
  -      
14
16:15
lör
16:15    
F08, Almåshallen A
F08 » 
Lindome IBK F08/09 - FBC Lerum F08
  -      
14
16:30
lör
16:30    
Damer division 3, Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK D3 - FBC Lerum D3  -      
14
17:40
lör
17:40    
P05, Rydsbergshallen
P05 » 
FBC Lerum P05 - IBF Backadalen P05
  -      
15
sön
00:00    
FBC Lerum Utveckling Svart - IBK Alingsås P03 UTGÅR  -      
15
09:00
sön
09:00    
P09, Rydsbergshallen
P09 » 
FBC Lerum P09 Svart - IBF Backadalen P09
  -      
15
10:10
sön
10:10    
Damveteraner, Almåshallen A
Lindome IBK DV - FBC Lerum DV  -      
15
10:15
sön
10:15    
F07, Rydsbergshallen
F07 » 
FBC Lerum F07 Svart - Hindås IBK F06/07
  -      
15
10:30
sön
10:30    
FBC Lerum Utveckling div 5, Svingelns Sporthall
IBK Kungarna H5 - FBC Lerum Utveckling H5  -      
15
11:20
sön
11:20    
F06, Almåshallen A
F06 » 
Lindome IBK F06/07 Grön - FBC Lerum F06
  -      
15
11:30
sön
11:30    
P05, Rydsbergshallen
P05 » 
FBC Lerum P05 - Stenungsunds IBK P05 2
  -      
15
12:30
sön
12:30    
IBF Älvstranden P03 Svart - FBC Lerum Utveckling Röd  -      
15
13:00
sön
13:00    
Damer div1 admin, Lerums Arena
FBC Lerum D1 - IK Zenith D1  -      
15
13:00
sön
13:00    
FBC Lerum Utveckling Vit - Mölndals IBF HJ  -      
15
14:45
sön
14:45    
P10 Panthers, Häggvallsskolan
Myggenäs IBK P-10 - FBC Lerum P10 Panthers Svart  -      
15
16:30
sön
16:30    
FBC Aspen Utveckling JAS, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF/Rydboholms SK - FBC Lerum Utveckling  -      
 
20
18:45
fre
18:45    
Damer division 3, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF D3 - FBC Lerum D3  -      
20
19:30
fre
19:30    
FBC Lerum Utveckling div 3, Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK H3 - FBC Lerum Utveckling H3  -      
20
20:00
fre
20:00    
FBC Lerum Utveckling H5 - Mölndals IBF H5  -      
21
09:00
lör
09:00    
P10 Tigers, Qvisthallen
Partille IBS P10 blå - FBC Lerum P10T  -      
21
10:00
lör
10:00    
Mölndals IBF P05 MörkRöd - FBC Lerum Utveckling Röd  -      
21
10:30
lör
10:30    
P09, Munkedals Idrottshall
P09 » 
Dingle AIK P09 - FBC Lerum P09 Svart
  -      
21
11:20
lör
11:20    
F08, Ale Kulturrum
F08 » 
Ale IBF F08/09 - FBC Lerum F08
  -      
21
13:30
lör
13:30    
F07, Rydsbergshallen
F07 » 
FBC Lerum F07 Röd - Mölndals IBF Röd
  -      
21
13:40
lör
13:40    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P06 Röd - IK Zenith P05 Vit
  -      
21
15:20
lör
15:20    
P10 Panthers, Salming Arena
Lindås Rasta IBK P10 Blå - FBC Lerum P10 Panthers  -      
21
16:30
lör
16:30    
P06, Wallenstamhallen
P06 » 
Pixbo wallenstam IBF P06 Röd - FBC Lerum P06 Svart
  -      
21
17:10
lör
17:10    
FBC Lerum Utveckling Svart - Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03  -      
21
18:40
lör
18:40    
F05, Rydsbergshallen
F05 » 
FBC Lerum - IBF Backadalen F04/05
  -      
22
sön
00:00    
P07/08, Rydsbergshallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Röd - Pixbo Wallenstam P08 Svart
  -      
22
08:30
sön
08:30    
P07/08, Hjällsnäshallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Svart - Lindome IBK P08 Lila
  -      
22
09:40
sön
09:40    
F09, Rydsbergshallen
F09 » 
FBC Lerum F09 Röd - Partille IBS F08 Vit
  -      
22
10:00
sön
10:00    
P10 Panthers, Kärra Sporthall
Kärra IBK P10 Svart - FBC Lerum P10 Panthers Svart  -      
22
10:50
sön
10:50    
P09, Rydsbergshallen
P09 » 
FBC Lerum P09 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Grön
  -      
22
11:00
sön
11:00    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P05/06 - Herrestads AIF Rockets P06
  -      
22
12:00
sön
12:00    
F10 Cheetahs, Hjällsnäshallen
FBC Lerum F10 - Stenungsunds IBK F10/11  -      
22
12:00
sön
12:00    
P05, Rydsbergshallen
P05 » 
FBC Lerum P05/06 - Herrestads AIF Rockets P06
  -      
22
13:10
sön
13:10    
F09, Hjällsnäshallen
F09 » 
FBC Lerum F09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F10
  -      
22
13:15
sön
13:15    
FBC Lerum Utveckling Röd, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling Blå - Melleruds IBK P02  -      
22
14:30
sön
14:30    
P07/08, Munkedals I-H
P07/08 » 
Dingle AIK P08 - FBC Lerum P07/08 Röd
  -      
22
15:00
sön
15:00    
FBC Lerum Utveckling Vit - Lindome IBK HJ Grön  -      
22
15:50
sön
15:50    
P05, Munkegärdehallen
P05 » 
IBK Kungälv P 05/06 Vit - FBC Lerum P05
  -      
22
16:45
sön
16:45    
F04, Rydsbergshallen
F04 » 
FBC Lerum Dj Röd - Lindås Rasta IBK F05
  -      
22
18:15
sön
18:15    
Damveteraner, Rydsbergshallen
FBC Lerum DV - IBK Bergum DV  -      
 
27
19:45
fre
19:45    
FBC Lerum Utveckling Svart, Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer - FBC Lerum Utveckling Vit  -      
28
10:50
lör
10:50    
P06, Ekenskolan
P06 » 
Eken IBK P06 - FBC Lerum P05/06
  -      
28
12:20
lör
12:20    
P05, Ekenskolan
P05 » 
Eken IBK P06 - FBC Lerum P05/06
  -      
28
14:15
lör
14:15    
F07, Hedenskolans Idrottshall
F07 » 
Öckerö IBK F06 - FBC Lerum F07 Röd
  -      
28
15:50
lör
15:50    
P07/08, Hjällsnäshallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Röd - IBF Backadalen P08 Röd
  -      
29
sön
00:00    
P07/08, Tuve Sporthall
P07/08 » 
IBF Backadalen P08 Blå Utgår - FBC Lerum P07/08 Svart
  -      
29
08:30
sön
08:30    
P10 Panthers, Rydsbergshallen
FBC Lerum P10 Panthers Svart - IBK Bergum P10/11  -      
29
09:30
sön
09:30    
P10 Panthers, Rydsbergshallen
FBC Lerum P10 Panthers - Lindome IBK P10 Lila  -      
29
10:00
sön
10:00    
F10 Cheetahs, Santoshallen
IBF Älvstranden F10 - FBC Lerum F10  -      
29
10:15
sön
10:15    
P06, Strömstad Gymnasium
P06 » 
Överby IBK P06 - FBC Lerum P06 Röd
  -      
29
10:45
sön
10:45    
FBC Lerum Utveckling Röd, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling Röd - Varla IBK P 04 Svart  -      
29
11:00
sön
11:00    
P06, Kärra Sporthall
P06 » 
Kärra IBK P06 Svart - FBC Lerum P06 Svart
  -      
29
11:00
sön
11:00    
P07/08, Strömstad Gymnasium
P07/08 » 
Överby IBK P08 - FBC Lerum P07/08 Röd
  -      
29
12:00
sön
12:00    
P09, Kronan Älvängen
P09 » 
Ale IBF P09 Blå - FBC Lerum P09 Röd
  -      
29
13:30
sön
13:30    
F05, Pinntorps Idrottshall
F05 » 
Landvetter IBK F05/06 vit - FBC Lerum
  -      
29
13:30
sön
13:30    
F06, Rydsbergshallen
F06 » 
FBC Lerum F06 - Ale IBF F06 Blå
  -      
29
13:40
sön
13:40    
F04, Santoshallen
F04 » 
IBF Älvstranden F05 - FBC Lerum Dj Röd
  -      
29
14:30
sön
14:30    
F07, Alléhallen
F07 » 
Floda IBK F06/07 - FBC Lerum F07 Svart
  -      
29
15:00
sön
15:00    
Lindome IBK / Särö IK Hj - FBC Lerum Utveckling Svart  -      
29
18:15
sön
18:15    
FBC Lerum Utveckling Röd, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling Blå - Stenungsunds IBK HJ 4  -      
APRIL 2020
 
05
10:00
sön
10:00    
F09, Kärra Sporthall
F09 » 
Kärra IBK F08/09 - FBC Lerum F09 Röd
  -      
 
26
08:00
sön
08:00    
P10 Panthers, Övrig plats
Mölndalscupen - FBC Lerum  -      
26
09:00
sön
09:00    
F09, Rydsbergshallen
 
F09 » 
FBC Lerum - Pink Panther Spring Games
  -