Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Spelade matcher
JANUARI 2020
 
26
18:15
sön
18:15    
F04, Rydsbergshallen
F04 » 
FBC Lerum Dj Röd - Lindome IBK F03/04 Grön
  -      
26
16:45
sön
16:45    
F10 Cheetahs, Lerums Arena C
FBC Lerum F10 - Mölndals IBF F10  -      
26
16:45
sön
16:45    
P09, Lerum Arena B
P09 » 
FBC Lerum P09 Svart - Ale IBF P09 Grön
  -      
26
16:30
sön
16:30    
Damer div1 admin, Lundbystrand 1
IBF Backadalen - FBC Lerum  -      
26
16:30
sön
16:30    
F05, Rydsbergshallen
F05 » 
FBC Lerum - Ale IBF Mix
  -      
26
15:30
sön
15:30    
F09, Lerums Arena C
F09 » 
FBC Lerum F09 Svart - IBF Backadalen F09/10
  -      
26
15:30
sön
15:30    
P10 Panthers, Lerum Arena B
FBC Lerum P10 Panthers - Stenungsunds IBK P10 Blå  -      
26
15:10
sön
15:10    
P05, Rydsbergshallen
P05 » 
FBC Lerum P05/06 - IK Zenith P06 Vit
  -      
26
14:10
sön
14:10    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P05/06 - IK Zenith P06 Vit
  -      
26
14:00
sön
14:00    
F07, Rydsbergshallen
F07 » 
FBC Lerum F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit
  -      
26
13:45
sön
13:45    
FBC Lerum Utveckling Röd, Hjällsnäshallen
FBC Lerum Utveckling Röd - IBF Älvstranden P03 Svart  -      
26
13:00
sön
13:00    
FBC Aspen Utveckling JAS, Daltorphallen, Borås
Borås IBF - FBC Lerum Utveckling  -      
26
12:30
sön
12:30    
P07/08, Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
P07/08 » 
Utbynäs SK P08 - FBC Lerum P07/08 Röd
  -      
26
12:00
sön
12:00    
P11 Panthers, Almåshallen A
FBC Lerum P11 Blå #4 - Kärra IBK P11 Svart #4  -      
26
11:50
sön
11:50    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P06 Röd - Ale IBF P06
  -      
26
11:40
sön
11:40    
F07, Rydsbergshallen
F07 » 
FBC Lerum F07 Svart - Lindås Rasta IBK F06/07
  -      
26
11:30
sön
11:30    
P11 Panthers, Almåshallen A
FBC Lerum P11 Blå #4 - Kärra IBK P11 Svart #4  -      
26
11:30
sön
11:30    
P11 Panthers, Almåshallen A
FBC Lerum P11 Blå #4 - Lindås Rasta IBK P12 Grön #4  -      
26
10:45
sön
10:45    
F12, Tuve sporthall
 
F12 » 
- FBC Lerum
  -      
26
10:30
sön
10:30    
F12, Tuve sporthall
 
F12 » 
- FBC Lerum
  -      
26
10:30
sön
10:30    
P07/08, Rydsbergshallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Svart - Lindås Rasta IBK P08 3
  -      
26
10:30
sön
10:30    
P11 Panthers, Almåshallen A
Kärra IBK P11 Svart #4 - FBC Lerum P11 Blå #4  -      
26
10:30
sön
10:30    
P11 Panthers, Almåshallen A
Lindås Rasta IBK P12 Grön #4 - FBC Lerum P11 Blå #4  -      
26
10:00
sön
10:00    
P11 Panthers, Almåshallen A
Lindås Rasta IBK P12 Grön #4 - FBC Lerum P11 Blå #4  -      
26
09:30
sön
09:30    
F09, Rydsbergshallen
F09 » 
FBC Lerum F09 Röd - Lindås Rasta IBK F08/09
  -      
26
09:30
sön
09:30    
P06, Svingelns Sporthall
P06 » 
Guldheden IK P06 - FBC Lerum P06 Svart
  -      
26
09:30
sön
09:30    
P11 Panthers, Almåshallen A
FBC Lerum P11 Blå #4 - Lindås Rasta IBK P12 Grön #4  -      
26
09:00
sön
09:00    
P11 Panthers, Almåshallen A
FBC Lerum P11 Blå #4 - Lindås Rasta IBK P12 Grön #4  -      
26
09:00
sön
09:00    
P11 Panthers, Almåshallen A
FBC Lerum P11 Blå #4 - Lindome P11 Grön #4  -      
26
08:30
sön
08:30    
P09, Rydsbergshallen
P09 » 
FBC Lerum P09 Röd - Floda IBK P09 Vit
  -      
26
08:30
sön
08:30    
P11 Panthers, Almåshallen
FBC Lerum - Lindome; Lindås & Kärra  -      
26
sön
00:00    
FBC Lerum Utveckling Svart, Stadsskogshallen, Alingsås
IBK Alingsås P03 UTGÅR - FBC Lerum Utveckling Svart  -      
25
19:00
lör
19:00    
FBC Akademi DJ-JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum - Hovslätts IK/Hovslätts IBK3  -  2  
25
17:00
lör
17:00    
Damveteraner, Hjällsnäshallen
FBC Lerum DV - Lindome IBK DV  -      
25
16:00
lör
16:00    
P05, Lerums Arena
P05 » 
SARGVAKTER Herrar FBC Lerum - Arvika IBF
  -      
25
15:00
lör
15:00    
F08, Hedenskolans Idrottshall
F08 » 
Öckerö IBK F08/09 Blå - FBC Lerum F08
0  -  0  
25
14:30
lör
14:30    
FBC Lerum Utveckling div 5, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H5  -      
25
14:15
lör
14:15    
P10 Tigers, Hjällsnäshallen
FBC Lerum P10T - Landvetter IBK P10 blå  -      
25
14:00
lör
14:00    
FBC Lerum Utveckling H3 - Kärra IBK H312  -  6  
25
12:30
lör
12:30    
F11 Cheetahs, Salming Arena, Hovås/Askim
 
- FBC Lerum  -      
25
10:30
lör
10:30    
P05, Spekerödsskolan
P05 » 
Stenungsunds IBK P05 2 - FBC Lerum P05
3  -  6  
25
09:15
lör
09:15    
F06, Spekerödsskolan
F06 » 
Stenungsunds IBK F07 Gbg - FBC Lerum F06
2  -  9  
 
19
20:10
sön
20:10    
F04, Wallenstamhallen
F04 » 
Pixbo Wallenstam IBF F04 vit - FBC Lerum Dj Röd
4  -  0  
19
19:30
sön
19:30    
Damveteraner, Tuve Sporthall
IBF Backadalen DV - FBC Lerum DV1  -  3  
19
18:50
sön
18:50    
F07, Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
F07 » 
Utbynäs SK F06/08 - FBC Lerum F07 Röd
0  -  13
19
17:40
sön
17:40    
P05, Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
P05 » 
Utbynäs SK P05 - FBC Lerum P05
6  -  2  
19
17:30
sön
17:30    
FBC Lerum Utveckling Röd, Björlanda Idrottshall
IK Zenith Herrjunior Röd - FBC Lerum Utveckling Blå3  -  2  
19
17:00
sön
17:00    
P09, Askims Sporthall
P09 » 
Lindås Rasta IBK P09 Grön - FBC Lerum P09 Röd
  -      
19
16:50
sön
16:50    
P06, Kastellegårdshallen
P06 » 
IBK Kungälv P 06 Vit - FBC Lerum P06 Röd
5  -  3  
19
16:00
sön
16:00    
Damer div1 admin, Lerums Arena
FBC Lerum D1 - Pixbo Wallenstam IBF D14  -  8  
19
10:15
sön
10:15    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P06 Svart - Partille IBS P06/Röd
0  -  8  
19
10:00
sön
10:00    
F08, Rydsbergshallen
F08 » 
FBC Lerum F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08
  -      
19
10:00
sön
10:00    
F09, Pinntorps Idrottshall
F09 » 
Landvetter IBK F09 vit - FBC Lerum F09 Svart
  -      
19
09:00
sön
09:00    
P09, Bergumsskolan
P09 » 
IBK Bergum P08-09 - FBC Lerum P09 Svart
  -      
19
08:45
sön
08:45    
P07/08, Wallenstamhallen
P07/08 » 
Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - FBC Lerum P07/08 Svart
  -      
19
08:45
sön
08:45    
P07/08, Rydsbergshallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Röd - Floda IBK P08 Vit
  -      
19
08:30
sön
08:30    
F09, Mölnlycke Idrottshall
F09 » 
Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - FBC Lerum F09 Röd
  -      
18
19:00
lör
19:00    
F05, Wallenstamhallen
F05 » 
Pixbo Wallenstram IBF F05 Röd - FBC Lerum
  -      
18
18:30
lör
18:30    
F06, Kärra Sporthall
F06 » 
Kärra IBK F07 Röd - FBC Lerum F06
1  -  1  
18
18:10
lör
18:10    
P05, Qvisthallen
P05 » 
Partille IBS P06 Vit - FBC Lerum P05/06
3  -  5  
18
17:30
lör
17:30    
FBC Lerum Utveckling Svart - Kärra IBK P03 Röd1  -  6  
18
17:10
lör
17:10    
P06, Quisthallen
P06 » 
Partille IBS P06 Vit - FBC Lerum P05/06
3  -  5  
18
17:00
lör
17:00    
FBC Aspen Utveckling JAS, Stadsskogshallen, Alingsås
IBK Alingsås - FBC Lerum Utveckling3  -  6  
18
16:30
lör
16:30    
Ale IBF P03 - FBC Lerum Utveckling Röd3  -  2  
18
15:10
lör
15:10    
P10 Panthers, Hindås Idrottshall
Hindås IBK P09/10 - FBC Lerum P10 Panthers Svart  -      
18
14:00
lör
14:00    
F10 Cheetahs, Skånhällaskolan
Lindome IBK F10/11 - FBC Lerum F10  -      
18
14:00
lör
14:00    
FBC Lerum Utveckling H5 - FBC Vinga H52  -  8  
18
14:00
lör
14:00    
P10 Panthers, Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK P10 - FBC Lerum P10 Panthers16  -  2  
18
13:55
lör
13:55    
P10 Tigers, Hindås Idrottshall
Hindås IBK P10/11 - FBC Lerum P10T  -      
18
12:00
lör
12:00    
F11 Cheetahs, Qvisthallen
Partille - FBC Lerum  -      
18
09:00
lör
09:00    
F07, Pinntorps Idrottshall
F07 » 
Landvetter IBK F07 Blå - FBC Lerum F07 Svart
4  -  1  
17
19:30
fre
19:30    
FBC Akademi DJ-JAS, Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK - FBC Lerum3  -  4  
17
18:00
fre
18:00    
Partille IBS U-16 - FBC Lerum Utveckling Vit0  -  6  
16
20:00
tor
20:00    
Damer division 3, Häggvallsskolan
Myggenäs IBK D3 - FBC Lerum D33  -  7  
 
12
19:30
sön
19:30    
IBF Backadalen P03-05 Mix - FBC Lerum Utveckling Röd6  -  5  
12
19:00
sön
19:00    
F04, Rydsbergshallen
F04 » 
FBC Lerum Dj Röd - Warberg IBF F04 Gbg
1  -  5  
12
18:45
sön
18:45    
F07, Alléhallen
F07 » 
FBC Lerum F07 Röd - IBF Älvstranden F07/08
11  -  0  
12
17:10
sön
17:10    
FBC Lerum Utveckling div 5, Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H5 - FBC Lerum Utveckling H58  -  4  
12
16:45
sön
16:45    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P06 Röd - Mölndals IBF P06
6  -  5  
12
16:00
sön
16:00    
Damer div1 admin, Lerums Arena
FBC Lerum D1 - Lindås Rasta IBK D19  -  2  
12
16:00
sön
16:00    
FBC Aspen Utveckling JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling - Jönköpings IBK Ungdom7  -  4  
12
14:15
sön
14:15    
P05, Rydsbergshallen
P05 » 
FBC Lerum P05 - Dingle AIK P05
4  -  2  
12
13:00
sön
13:00    
F06, Rydsbergshallen
F06 » 
FBC Lerum F06 - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd
5  -  1  
12
13:00
sön
13:00    
F08, Pinntorps Idrottshall
F08 » 
Landvetter IBK F07/08 - FBC Lerum F08
3  -  2  
12
12:30
sön
12:30    
FBC Lerum Utveckling Svart, Björlanda Idrottshall
IK Zenith Herrjunior Grön - FBC Lerum Utveckling Svart9  -  4  
12
12:30
sön
12:30    
P07/08, Munkegärdehallen
P07/08 » 
IBK Kungälv P08 K Svart - FBC Lerum P07/08 Röd
  -      
12
11:45
sön
11:45    
F09, Rydsbergshallen
F09 » 
FBC Lerum F09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit
  -      
12
10:30
sön
10:30    
Damveteraner, Rydsbergshallen
FBC Lerum DV - Kärra IBK DV6  -  0  
12
09:30
sön
09:30    
F09, Rydsbergshallen
F09 » 
FBC Lerum F09 Röd - IBK Bergum F07-09
  -      
12
08:30
sön
08:30    
F10 Cheetahs, Rydsbergshallen
FBC Lerum F10 - Lindås Rasta IBK F10/11  -      
11
19:50
lör
19:50    
FBC Lerum Utveckling Röd, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling Blå - Kärra IBK P05 HJ6  -  4  
11
19:40
lör
19:40    
FBC Lerum Utveckling Vit - Pixbo Wallenstam IBF HJ 4  -  3  
11
18:40
lör
18:40    
P05, Rydsbergshallen
P05 » 
FBC Lerum P05/06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg
2  -  2  
11
18:30
lör
18:30    
P07/08, Allehallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Svart - Floda IBK P08 Röd
  -      
11
17:40
lör
17:40    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P05/06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg
2  -  2  
11
17:30
lör
17:30    
P09, Alléhallen Floda
P09 » 
FBC Lerum P09 Röd - Partille IBS P09 vit
  -      
11
16:30
lör
16:30    
FBC Lerum Utveckling H3 - Torslanda IBF H34  -  2  
11
15:20
lör
15:20    
F07, Ekenskolan
F07 » 
Eken IBK F06-07 Lila - FBC Lerum F07 Svart
2  -  3  
11
14:00
lör
14:00    
Damer division 3, Rydsbergshallen
FBC Lerum D3 - Partille IBS D37  -  2  
11
14:00
lör
14:00    
P09, Hjällsnäshallen
P09 » 
FBC Lerum P09 Svart - IBK Kungälv P09 K
  -      
11
13:00
lör
13:00    
P10 Tigers, Hjällsnäshallen
FBC Lerum P10T - Öckerö IBK P10  -      
11
09:20
lör
09:20    
P10 Panthers, Ale Kulturrum
Ale IBF P10 Blå - FBC Lerum P10 Panthers Svart  -      
10
20:00
fre
20:00    
F05, Rydsbergshallen
F05 » 
FBC Lerum - Lindås Rasta IBK
  -      
10
16:45
fre
16:45    
P06, Streteredsskolan
P06 » 
Lindome IBK P06/07 Grön - FBC Lerum P06 Svart
5  -  4  
 
05
13:00
sön
13:00    
F06, ÖHK Brexlyhallen
F06 » 
FBC Lerum - Lindome
1  -  0  
05
12:00
sön
12:00    
P05, Gothia Arena Valhalla
 
P05 » 
- Gothia Cup
  -      
04
19:00
lör
19:00    
F06, Svingeln
F06 » 
FBC Lerum - Hjulsbro IK
0  -  2  
04
08:40
lör
08:40    
F06, Lunbystrand 5
F06 » 
Palmstaden IK - FBC Lerum
4  -  1  
04
08:00
lör
08:00    
P05, Partille Arena + Partillebohallen
 
P05 » 
- Gothia Cup
  -      
03
16:20
fre
16:20    
F06, Gothia arena (Valhalla B)
F06 » 
FBC Lerum - Rungsted Hørsholm floorball
8  -  1  
03
12:00
fre
12:00    
P05, Lexby idrottshall
 
P05 » 
- Gothia Cup
  -      
03
10:20
fre
10:20    
F06, Åby Arena 2
F06 » 
FC Helsingborg - FBC Lerum
0  -  1  
03
09:00
fre
09:00    
P06, Tuve Sporthall
P06 » 
Gothia Dag 1 - FBC Lerum
  -      
DECEMBER 2019
 
28
15:30
lör
15:30    
F06, Lerums Arena
F06 » 
FBC lerum F07 - FBC Lerum F06
3  -  2  
 
22
15:30
sön
15:30    
F07, Lerum Arena B
F07 » 
FBC Lerum F07 Röd - Ale IBF F07
1  -  4  
22
14:20
sön
14:20    
FBC Lerum Utveckling Röd, Björlanda Idrottshall
IK Zenith Herjuniorer Svart - FBC Lerum Utveckling HJ Blå4  -  5  
22
12:00
sön
12:00    
FBC Aspen Utveckling JAS, Jönköpings Idrottshus D-hall
Östra SK Jönköping - FBC Lerum Utveckling4  -  16
22
11:10
sön
11:10    
FBC Lerum Utveckling Svart, Kärra Sporthall
Kärra IBK P03 Röd - FBC Lerum Utveckling HJ Svart9  -  3  
21
15:10
lör
15:10    
F06, Askims Sporthall
F06 » 
Lindås Rasta IBK F05 Vit - FBC Lerum F06
9  -  3  
21
14:30
lör
14:30    
F09, Kyrkenorumsskolan
F09 » 
Stenungsunds IBK F08/09 - FBC Lerum F09 Röd
  -      
21
12:00
lör
12:00    
F10 Cheetahs, Stenungsund Arena
Stenungsunds IBK F10/11 - FBC Lerum F10  -      
20
20:00
fre
20:00    
FBC Akademi DJ-JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum - Partille IBS0  -  2  
 
15
17:00
sön
17:00    
FBC Aspen Utveckling JAS, Jönköpings Idrottshus D-hall
Hovslätts IK - FBC Lerum Utveckling4  -  2  
15
16:45
sön
16:45    
F06, Lerum Arena C
F06 » 
FBC Lerum F06 - Landvetter IBK F05/06 blå
2  -  3  
15
16:45
sön
16:45    
P07/08, Lerum Arena B
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Röd - Surte IS IBK P 08
  -      
15
15:30
sön
15:30    
F09, Lerum Arena C
F09 » 
FBC Lerum F09 Röd - Ale IBF F08/09
  -      
15
15:30
sön
15:30    
P09, Lerum Arena B
P09 » 
FBC Lerum P09 Svart - Frölunda IBK P09
  -      
15
15:00
sön
15:00    
P09, Kärra Sporthall
P09 » 
Kärra IBK P08-09 Svart - FBC Lerum P09 Röd
  -      
15
14:10
sön
14:10    
F04, Rydsbergshallen
F04 » 
FBC Lerum Dj Röd - Warberg IBF F01-03
0  -  6  
15
12:30
sön
12:30    
Lindome IBK / Särö IK Hj - FBC Lerum Utveckling HJ Svart2  -  6  
15
12:20
sön
12:20    
FBC Vinga Herr Juniorer - FBC Lerum Utveckling HJ Blå6  -  4  
15
10:40
sön
10:40    
F07, Pinntorps Idrottshall
F07 » 
Landvetter IBK F07 Blå - FBC Lerum F07 Svart
1  -  3  
15
09:00
sön
09:00    
P05, Ekenskolan
P05 » 
Mölndals IBF P06 - FBC Lerum P05/06
1  -  3  
15
09:00
sön
09:00    
P06, Ekenskolan
P06 » 
Mölndals IBF P06 - FBC Lerum P05/06
1  -  3  
15
08:30
sön
08:30    
P10 Panthers, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF P10 Röd - FBC Lerum P10 Panthers  -      
15
07:30
sön
07:30    
P06, Ekenskolan
P06 » 
Mölndals IBF P06 - FBC Lerum P05/06
1  -  3  
14
18:30
lör
18:30    
FBC Lerum Utveckling Svart, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF HJ - FBC Lerum Utveckling HJ Vit6  -  4  
14
17:10
lör
17:10    
Damveteraner, Landvetter Idrottshall
Landvetter IBK DV - FBC Lerum DV4  -  4  
14
15:45
lör
15:45    
Damer division 3, Lerums Arena
FBC Lerum D3 - Pixbo Wallenstam IBF D32  -  2  
14
15:45
lör
15:45    
FBC Lerum Utveckling H3 - Öckerö IBK H37  -  5  
14
14:20
lör
14:20    
P05, Ale Kulturrum
P05 » 
Ale IBF P04 - FBC Lerum P05
4  -  1  
14
14:00
lör
14:00    
Damer div1 admin, Björlanda Idrottshall
IK Zenith - FBC Lerum3  -  4  
14
14:00
lör
14:00    
P06, Munkedals Idrottshall
P06 » 
Dingle AIK P06/07 - FBC Lerum P06 Röd
6  -  5  
14
14:00
lör
14:00    
P07/08, Rydsbergshallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Svart - Dingle AIK P08
  -      
14
13:40
lör
13:40    
F10 Cheetahs, Askims Sporthall
Lindås Rasta IBK F10/11 - FBC Lerum F10  -      
14
12:20
lör
12:20    
F11 Cheetahs, Övrig plats
IBK Lindås - FBC Lerum  -      
14
12:00
lör
12:00    
P06, Munkedals Idrottshall
P06 » 
Dingle AIK P06/07 - FBC Lerum P06 Röd
6  -  5  
14
11:30
lör
11:30    
P10 Tigers, Bohushallen
Surte IS IBK P10 - FBC Lerum P10T  -      
14
11:15
lör
11:15    
F08, Munkedals Idrottshall
F08 » 
Dingle AIK F07-08 - FBC Lerum F08
  -      
14
10:10
lör
10:10    
F07, Aktiviteten A-Hall
F07 » 
Mölndals IBF Vit - FBC Lerum F07 Röd
0  -  8  
14
10:00
lör
10:00    
F09, Munkedals Idrottshall
F09 » 
Dingle AIK F09 - FBC Lerum F09 Svart
  -      
14
10:00
lör
10:00    
P06, Munkedals Idrottshall
P06 » 
Dingle AIK P06 - FBC Lerum P06 Svart
4  -  8  
13
20:00
fre
20:00    
FBC Lerum Utveckling div 5, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF H5 - FBC Lerum Utveckling H53  -  4  
 
08
18:30
sön
18:30    
Damer div1 admin, Lerum Arena A
FBC Lerum D1 - IBK Kungälv D14  -  5  
08
17:30
sön
17:30    
F04, Ankarhallen
F04 » 
Träslövsläge IF F04 Gbg - FBC Lerum Dj Röd
3  -  1  
08
16:00
sön
16:00    
P10 Panthers, Lerums Arena
FBC Lerum Herrar DIV1 - Floda IBK  -      
08
15:15
sön
15:15    
Damer division 3, Rydsbergshallen
FBC Lerum D3 - Öckerö IBK D38  -  4  
08
14:30
sön
14:30    
P11 Panthers, Vallhamra Sportcenter 15
FBC Lerum P11 Svart #3 - IBK Kungälv P11 3 #3  -      
08
14:00
sön
14:00    
F05, Tuve Sporthall
F05 » 
IBF Backadalen F04/05 - FBC Lerum F05
3  -  1  
08
14:00
sön
14:00    
FBC Lerum Utveckling Röd, Hjällsnäshallen
FBC Lerum Utveckling HJ Blå - IBF Backadalen P03-05 Mix4  -  4  
08
14:00
sön
14:00    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P06 Röd - IK Zenith P05 Vit
3  -  5  
08
14:00
sön
14:00    
P11 Panthers, Vallhamra Sportcenter 16
FBC Lerum P11 Svart #3 - Landvetter IBK P11 #3  -      
08
13:30
sön
13:30    
P11 Panthers, Vallhamra Sportcenter 15
Partille IBS P11 grön #3 - FBC Lerum P11 Svart #3  -      
08
13:00
sön
13:00    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P06 Röd - IK Zenith P05 Vit
3  -  5  
08
13:00
sön
13:00    
P11 Panthers, Vallhamra Sportcenter 15
IBK Kungälv P11 3 #3 - FBC Lerum P11 Svart #3  -      
08
13:00
sön
13:00    
P11 Panthers, Vallhamra Sportcenter 16
Landvetter IBK P11 #3 - FBC Lerum P11 Svart #3  -      
08
12:50
sön
12:50    
P05, Rydsbergshallen
P05 » 
FBC Lerum P05 - Lindome IBK P05 Grön
6  -  5  
08
12:40
sön
12:40    
P07/08, Munkegärdehallen
P07/08 » 
IBK Kungälv P08 M - FBC Lerum P07/08 Svart
  -      
08
12:30
sön
12:30    
P11 Panthers, Vallhamra Sportcenter 15
FBC Lerum P11 Svart #3 - Partille IBS P11 vit #3  -      
08
12:00
sön
12:00    
P11 Panthers, Vallhamra Sportcenter 15
FBC Lerum P11 Svart #3 - IBK Kungälv P11 3 #3  -      
08
11:40
sön
11:40    
F07, Rydsbergshallen
F07 » 
FBC Lerum F07 Röd - IBK Bergum F05-06
4  -  3  
08
11:30
sön
11:30    
P11 Panthers, Vallhamra Sportcenter 16
FBC Lerum P11 Svart #3 - IBK Kungälv P11 3 #3  -      
08
11:30
sön
11:30    
P11 Panthers, Vallhamra Sportcenter 15
Partille IBS P11 blå #3 - FBC Lerum P11 Svart #3  -      
08
11:00
sön
11:00    
P11 Panthers, Vallhamra Sportcenter 15
FBC Lerum - Partille, Kungälv & Landvetter  -      
08
10:40
sön
10:40    
F08, Rydsbergshallen
F08 » 
FBC Lerum F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08
  -      
08
10:20
sön
10:20    
F06, Ale Kulturrum
F06 » 
Ale IBF F06 Blå - FBC Lerum F06
4  -  1  
08
10:10
sön
10:10    
F09, Alléhallen
F09 » 
Floda IBK F08/09 - FBC Lerum F09 Röd
  -      
08
09:30
sön
09:30    
F07, Rydsbergshallen
F07 » 
FBC Lerum F07 Svart - Hindås IBK F06/07
3  -  4  
08
08:30
sön
08:30    
P10 Panthers, Rydsbergshallen
FBC Lerum P10 Panthers - Kärra IBK P10 Röd  -      
07
17:30
lör
17:30    
FBC Lerum Utveckling H5 - IBK Kungarna H54  -  9  
07
16:40
lör
16:40    
P06, Mölnlycke Idrottshall
P06 » 
Pixbo wallenstam IBF P06 Röd - FBC Lerum P06 Svart
0  -  3  
07
15:45
lör
15:45    
FBC Lerum Utveckling HJ Svart - Lindås Rasta IBK JR akademi P02-033  -  6  
07
15:45
lör
15:45    
P10 Tigers, Hjällsnäshallen
FBC Lerum P10T - Utbynäs SK P 09/10  -      
07
14:30
lör
14:30    
P05, Hjällsnäshallen
P05 » 
FBC Lerum P05/06 - Eken IBK P06
3  -  3  
07
14:30
lör
14:30    
P06, Hjällsnäshallen
P06 » 
FBC Lerum P05/06 - Eken IBK P06
3  -  3  
07
14:00
lör
14:00    
FBC Aspen Utveckling JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling - Fristads GoIF/Rydboholms SK14  -  3  
07
13:30
lör
13:30    
P06, Hjällsnäshallen
P06 » 
FBC Lerum P05/06 - Eken IBK P06
3  -  3  
07
10:00
lör
10:00    
P07/08, Pinntorps Idrottshall
P07/08 » 
Landvetter IBK P08 Blå - FBC Lerum P07/08 Röd
  -      
07
10:00
lör
10:00    
P09, Katrinebergshallen
P09 » 
Mölndals IBF P09 - FBC Lerum P09 Svart
  -      
07
09:00
lör
09:00    
P09, Pinntorps Idrottshall
P09 » 
Landvetter IBK P09 1 - FBC Lerum P09 Röd
  -      
06
19:30
fre
19:30    
FBC Lerum Utveckling div 3, Munkedals Idrottshall
Dingle AIK H3 - FBC Lerum Utveckling H34  -  9  
 
01
17:35
sön
17:35    
P05, Alléhallen
P05 » 
Floda IBK P06 - FBC Lerum P05/06
5  -  1  
01
17:35
sön
17:35    
P06, Alléhallen
P06 » 
Floda IBK P06 - FBC Lerum P05/06
5  -  1  
01
17:15
sön
17:15    
F05, Rydsbergshallen
F05 » 
FBC Lerum F05 - Dingle AIK Flickor 02-04
2  -  0  
01
16:45
sön
16:45    
P07/08, Lerum Arena C
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Röd - Lindås Rasta IBK P08 2
  -      
01
16:35
sön
16:35    
P06, Alléhallen
P06 » 
Floda IBK P06 - FBC Lerum P05/06
5  -  1  
01
16:00
sön
16:00    
FBC Lerum Utveckling Röd, Kärra Sporthall
Kärra IBK P04 HJ - FBC Lerum Utveckling HJ Blå1  -  6  
01
15:00
sön
15:00    
FBC Lerum Utveckling H5 - KF Kortedalarna H57  -  7  
01
14:30
sön
14:30    
P06, Lerum Arena C
P06 » 
FBC Lerum P06 Svart - Kärra IBK P06 Svart
4  -  7  
01
13:50
sön
13:50    
F06, Munkegärdehallen
F06 » 
IBK Kungälv F 05/06 Munkgärde - FBC Lerum F06
7  -  0  
01
12:00
sön
12:00    
FBC Lerum Utveckling Röd, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ Blå - IK Zenith Herjuniorer Svart4  -  4  
01
11:00
sön
11:00    
F09, Kärra Sporthall
F09 » 
Kärra IBK F08/09 - FBC Lerum F09 Röd
  -      
01
10:15
sön
10:15    
F07, Rydsbergshallen
F07 » 
FBC Lerum F07 Röd - Lindome IBK F06/07 Grön
1  -  6  
01
09:00
sön
09:00    
F08, Hall Of Flame
F08 » 
FBC Vinga F08 - FBC Lerum F08
  -      
NOVEMBER 2019
 
30
18:30
lör
18:30    
FBC Lerum Utveckling H3 - IBF Älvstranden H32  -  3  
30
16:45
lör
16:45    
P07/08, Lerum Arena B
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Svart - IK Zenith P08 Grön
  -      
30
16:45
lör
16:45    
P09, Lerums Arena
P09 » 
FBC Lerum P09 Svart - IBK Bergum P08-09
  -      
30
16:30
lör
16:30    
Damer div1 admin, Stenungsund Arena
Stenungsunds IBK D2 - FBC Lerum6  -  1  
30
16:30
lör
16:30    
FBC Lerum Utveckling HJ Vit - Stenungsunds IBK HJ 38  -  2  
30
15:30
lör
15:30    
F07, Lerum Arena B
F07 » 
FBC Lerum F07 Svart - Eken IBK F06-07 Lila
1  -  2  
30
15:30
lör
15:30    
P06, Mölnlycke Idrottshall
P06 » 
Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - FBC Lerum P06 Röd
5  -  1  
30
15:30
lör
15:30    
P09, Lerum Arena C
P09 » 
FBC Lerum P09 Röd - IK Zenith P09 Grön
  -      
30
14:30
lör
14:30    
F09, Landvetter Idrottshall
F09 » 
Landvetter IBK F09 vit - FBC Lerum F09 Svart
  -      
30
14:00
lör
14:00    
P06, Mölnlycke Idrottshall
P06 » 
Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar - FBC Lerum P06 Röd
5  -  1  
30
12:00
lör
12:00    
P10 Tigers, Qvisthallen
Partille IBS P10 blå - FBC Lerum P10T  -      
30
09:00
lör
09:00    
F10 Cheetahs, Qvisthallen
Partille IBS F10/11 - FBC Lerum F10  -      
30
09:00
lör
09:00    
P10 Panthers, Ekenskolan
Eken IBK P-10 - FBC Lerum P10 Panthers  -      
29
19:45
fre
19:45    
FBC Lerum Utveckling Svart, Munkegärdehallen
IBK Kungälv Herrjuniorer - FBC Lerum Utveckling HJ Vit3  -  6  
29
19:30
fre
19:30    
FBC Akademi DJ-JAS, Sparbankshallen, T-holm
Fröjereds IF - FBC Lerum3  -  1  
26
19:30
tis
19:30    
IK Zenith Herrjunior Grön - FBC Lerum Utveckling HJ Svart6  -  5  
25
19:30
mån
19:30    
FBC Akademi DJ-JAS, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF - FBC Lerum1  -  8  
 
24
18:40
sön
18:40    
FBC Lerum Utveckling div 3, Mimershus A-hallen
IBK Kungälv H3 - FBC Lerum Utveckling H32  -  7  
24
18:00
sön
18:00    
Damveteraner, Rydsbergshallen
FBC Lerum DV - IBK Bergum DV3  -  1  
24
17:10
sön
17:10    
F07, Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
F07 » 
Utbynäs SK/IBK Bergum F06-08 - FBC Lerum F07 Svart
1  -  10
24
17:00
sön
17:00    
FBC Lerum Utveckling div 5, Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Utbynäs SK H5 - FBC Lerum Utveckling H516  -  5  
24
16:00
sön
16:00    
Damer div1 admin, Lerums Arena
FBC Lerum D1 - Floda IBK D17  -  6  
24
16:00
sön
16:00    
FBC Lerum Utveckling HJ Vit - IBK Göteborg U167  -  1  
24
15:00
sön
15:00    
P05, Hjällsnäshallen
P05 » 
FBC Lerum P05/06 - IBK Göteborg P06 Vit
7  -  3  
24
15:00
sön
15:00    
P06, Hjällsnäshallen
P06 » 
FBC Lerum P05/06 - IBK Göteborg P06 Vit
7  -  3  
24
14:00
sön
14:00    
P06, Hjällsnäshallen
P06 » 
FBC Lerum P05/06 - IBK Göteborg P06 Vit
7  -  3  
24
13:30
sön
13:30    
Damer division 3, Rydsbergshallen
FBC Lerum D3 - IBK Bergum D329  -  0  
24
13:00
sön
13:00    
F05, Pinntorps Idrottshall
F05 » 
Landvetter IBK mix - FBC Lerum F05
3  -  5  
24
13:00
sön
13:00    
P06, Svingelns Sporthall
P06 » 
Guldhedens IK P06 - FBC Lerum P06 Svart
6  -  4  
24
13:00
sön
13:00    
P09, Flatåsskolan
P09 » 
Frölunda IBK P/F 08 - FBC Lerum P09 Röd
  -      
24
13:00
sön
13:00    
P09, Salming Arena
P09 » 
Lindås Rasta IBK P09 svart - FBC Lerum P09 Svart
  -      
24
12:30
sön
12:30    
P07/08, Svingelns Sporthall
P07/08 » 
Guldhedens IK P08 - FBC Lerum P07/08 Röd
  -      
24
12:00
sön
12:00    
F08, Rydsbergshallen
F08 » 
FBC Lerum F08 - Surte IS IBK F08
  -      
24
10:50
sön
10:50    
F09, Rydsbergshallen
F09 » 
FBC Lerum F09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit
  -      
24
10:00
sön
10:00    
F04, Wallenstamhallen
F04 » 
Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - FBC Lerum Dj Röd
13  -  1  
24
10:00
sön
10:00    
F07, Kärra Sporthall
F07 » 
Kärra IBK F07 Röd - FBC Lerum F07 Röd
4  -  3  
24
09:40
sön
09:40    
F10 Cheetahs, Rydsbergshallen
FBC Lerum F10 - Mölndals IBF F10  -      
24
09:00
sön
09:00    
F11 Cheetahs, Rydsbergshallen
 
FBC Lerum F10 -   -      
24
08:30
sön
08:30    
F09, Rydsbergshallen
F09 » 
FBC Lerum F09 Röd - IBK Kungälv F08/09 Munkegärde
  -      
23
17:45
lör
17:45    
P05, Rydsbergshallen
P05 » 
FBC Lerum P05 - Stenungsunds IBK P05 1
1  -  2  
23
16:30
lör
16:30    
F06, Rydsbergshallen
F06 » 
FBC Lerum F06 - Kärra IBK F05/06
2  -  2  
23
15:40
lör
15:40    
P10 Panthers, Hjällsnäshallen
FBC Lerum P10 Panthers - Hindås IBK P09/10  -      
23
15:00
lör
15:00    
FBC Aspen Utveckling JAS, Nyhemshallen - Mullsjö
Fagerhult Habo IBK/Mullsjö AIS - FBC Lerum Utveckling7  -  8  
23
15:00
lör
15:00    
P06, Kärra Sporthall
P06 » 
Kärra IBK P07 Röd - FBC Lerum P06 Röd
3  -  1  
23
14:30
lör
14:30    
P10 Tigers, Hjällsnäshallen
FBC Lerum P10T - Mölndals IBF P10 Röd  -      
23
13:30
lör
13:30    
P06, Kärra Sporthall
P06 » 
Kärra IBK P07 Röd - FBC Lerum P06 Röd
3  -  1  
23
12:30
lör
12:30    
FBC Lerum Utveckling Svart, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF HJ - FBC Lerum Utveckling HJ Svart2  -  6  
23
12:00
lör
12:00    
P07/08, Salming Arena
P07/08 » 
Lindås Rasta IBK P08 3 - FBC Lerum P07/08 Svart
  -      
22
20:00
fre
20:00    
FBC Akademi DJ-JAS, Rydshallen
IBF Linköping/Hjulsbro IK - FBC Lerum3  -  7  
 
17
23:00
sön
23:00    
P10 Panthers, Övrig plats
 
- FBC Lerum P10  -      
17
18:30
sön
18:30    
Lindås Rasta IBK JR akademi P03 - FBC Lerum Utveckling HJ Vit2  -  9  
17
16:00
sön
16:00    
FBC Akademi DJ-JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum - Jönköpings IK Ungdom5  -  0  
17
11:00
sön
11:00    
P09, Allehallen
P09 » 
FLODA - FBC Lerum
  -      
16
18:15
lör
18:15    
Lindås Rasta IBK JR akademi P02-03 - FBC Lerum Utveckling HJ Svart10  -  4  
14
19:00
tor
19:00    
Damer div1 admin, Svingelns Sporthall
Burås IK D1 - FBC Lerum3  -  4  
13
19:00
ons
19:00    
P05, Öjersjö Idrottshall
P05 » 
Partille IBS P05 2 - FBC Lerum P05
11  -  4  
 
10
18:00
sön
18:00    
Damer division 3, Lundbystrand 4
IBF Backadalen D3 - FBC Lerum D32  -  16
10
18:00
sön
18:00    
Damer div1 admin, Streteredsskolan
Lindome IBK Utv D1 - FBC Lerum5  -  6  
10
16:45
sön
16:45    
F10 Cheetahs, Lerum Arena B
FBC Lerum F10 - Hindås IBK F10/11  -      
10
15:45
sön
15:45    
P06, Lerum Arena C
P06 » 
FBC Lerum P06 Svart - IBK Kungälv P 06 Svart
7  -  5  
10
15:30
sön
15:30    
F09, Lerums Arena
F09 » 
FBC Lerum F09 Svart - Eken IBK F09/10
  -      
10
15:30
sön
15:30    
P05, Lerums Arena
P05 » 
FBC Lerum P05 - Lindås Rasta IBK P05 Vit/Svart
2  -  3  
10
15:30
sön
15:30    
P09, Rydsbergshallen
P09 » 
FBC Lerum P09 Röd - Floda IBK P09 Röd
  -      
10
14:30
sön
14:30    
P09, Rydsbergshallen
P09 » 
FBC Lerum P09 Svart - Lindås Rasta IBK P09 svart
  -      
10
12:30
sön
12:30    
P07/08, Nordby Supermarkethallen
P07/08 » 
Överby IBK P08 - FBC Lerum P07/08 Röd
  -      
10
11:40
sön
11:40    
F05, Ale Kulturrum
F05 » 
Ale IBF Mix - FBC Lerum F05
3  -  1  
10
11:30
sön
11:30    
P11 Panthers, Rydsbergshallen
Pixbo Wallenstam IBK P11 svart #2 - FBC Lerum P11 Röd #2  -      
10
11:00
sön
11:00    
P11 Panthers, Rydsbergshallen
Pixbo Wallenstam IBK P11 svart #2 - FBC Lerum P11 Röd #2  -      
10
10:30
sön
10:30    
F07, Ale Kulturrum
F07 » 
Ale IBF F07 - FBC Lerum F07 Röd
5  -  3  
10
10:30
sön
10:30    
P11 Panthers, Rydsbergshallen
FBC Lerum P11 Röd #2 - Dingle AIK P11 #2  -      
10
10:00
sön
10:00    
P11 Panthers, Rydsbergshallen
FBC Lerum P11 Röd #2 - Pixbo Wallenstam IBK P11 svart #2  -      
10
09:30
sön
09:30    
P11 Panthers, Rydsbergshallen
Pixbo Wallenstam IBK P11 svart #2 - FBC Lerum P11 Röd #2  -      
10
09:00
sön
09:00    
Damveteraner, Almåshallen B
Lindome IBK DV - FBC Lerum DV5  -  1  
10
09:00
sön
09:00    
P11 Panthers, Rydsbergshallen
Pixbo Wallenstam IBK P11 svart #2 - FBC Lerum P11 Röd #2  -      
10
08:30
sön
08:30    
P11 Panthers, Rydsbergshallen
FBC Lerum -   -      
10
sön
00:00    
Partille IBS H3 UTGÅR - FBC Lerum Utveckling H3  -      
09
17:45
lör
17:45    
F05, Rydsbergshallen
F05 » 
FBC Lerum F05 - Lindås Rasta IBK F05
3  -  2  
09
16:45
lör
16:45    
F07, Lerum Arena C
F07 » 
FBC Lerum F07 Svart - Mölndals IBF Röd
5  -  2  
09
16:45
lör
16:45    
P06, Lerum Arena B
P06 » 
FBC Lerum P06 Röd - Stenungsunds IBK P06 Gbg
4  -  3  
09
16:00
lör
16:00    
F04, Rydsbergshallen
F04 » 
FBC Lerum Dj Röd - Lindås Rasta IBK F03/04 Svart
1  -  4  
09
15:45
lör
15:45    
P06, Lerum Arena B
P06 » 
FBC Lerum P06 Röd - Stenungsunds IBK P06 Gbg
4  -  3  
09
15:30
lör
15:30    
F08, Lerums Arena C
F08 » 
FBC Lerum F08 - Öckerö IBK F08/09 Blå
  -      
09
15:30
lör
15:30    
P07/08, Lerum Arena B
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Svart - Lindås Rasta IBK P08 3
  -      
09
15:10
lör
15:10    
P05, Qvisthallen
P05 » 
Partille IBS P06 Vit - FBC Lerum P05/06
2  -  9  
09
15:10
lör
15:10    
P06, Qvisthallen
P06 » 
Partille IBS P06 Vit - FBC Lerum P05/06
2  -  9  
09
14:10
lör
14:10    
P06, Qvisthallen
P06 » 
Partille IBS P06 Vit - FBC Lerum P05/06
2  -  9  
09
14:00
lör
14:00    
F06, Wallenstamhallen
F06 » 
Pixbo Wallenstam IBF F06 Röd - FBC Lerum F06
7  -  1  
09
13:00
lör
13:00    
F09, Qvisthallen
F09 » 
Partille IBS F08 Vit - FBC Lerum F09 Röd
  -      
09
10:30
lör
10:30    
P10 Panthers, Bohushallen
Surte IS IBK P10 - FBC Lerum P10 Panthers  -      
08
20:00
fre
20:00    
FBC Lerum Utveckling H5 - Överby IBK H59  -  14
 
03
18:10
sön
18:10    
P06, Kastellegårdshallen
P06 » 
IBK Kungälv P 06 Vit - FBC Lerum P06 Röd
2  -  5  
03
16:35
sön
16:35    
P06, Kastellegårdshallen
P06 » 
IBK Kungälv P 06 Vit - FBC Lerum P06 Röd
2  -  5  
03
16:00
sön
16:00    
Damer div1 admin, Lerums Arena
FBC Lerum D1 - Guldhedens IK D111  -  4  
03
13:00
sön
13:00    
FBC Lerum Utveckling H3 - Floda IBK H37  -  2  
03
11:00
sön
11:00    
F06, Rydsbergshallen
F06 » 
FBC Lerum F06 - Dingle AIK F05-06
2  -  5  
02
18:45
lör
18:45    
Damveteraner, Rydsbergshallen
FBC Lerum DV - IBF Backadalen DV1  -  2  
02
13:00
lör
13:00    
FBC Lerum Utveckling div 5, Rimnershallen B-hallen
Herrestads AIF Rockets H5 - FBC Lerum Utveckling H56  -  4  
02
10:00
lör
10:00    
P05, Pinntorps Idrottshall
P05 » 
Landvetter IBK P05 Blå - FBC Lerum P05
12  -  2  
OKTOBER 2019
 
27
16:45
sön
16:45    
F07, Lerum Arena B
F07 » 
FBC Lerum F07 Röd - Mölndals IBF Vit
4  -  2  
27
15:45
sön
15:45    
P06, Lerums Arena C
P06 » 
FBC Lerum P06 Svart - FBC Vinga P06/07
2  -  2  
27
15:30
sön
15:30    
FBC Akademi DJ-JAS, Arenan - Jönköpings Idrottshus
Hovslätts IK/Hovslätts IBK - FBC Lerum10  -  3  
27
15:30
sön
15:30    
FBC Lerum Utveckling H5 - Hindås IBK H55  -  12
27
15:30
sön
15:30    
P07/08, Lerum Arena C
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Röd - Kärra IBK P08-09 Röd
  -      
27
15:30
sön
15:30    
P10 Panthers, Lerum Arena B
FBC Lerum P10 Panthers - Partille IBS P10 blå  -      
27
14:30
sön
14:30    
P10 Tigers, Hjällsnäshallen
FBC Lerum P10T - Lindås Rasta IBK P10 Blå  -      
27
12:30
sön
12:30    
FBC Vinga H3 - FBC Lerum Utveckling H311  -  7  
27
12:30
sön
12:30    
P09, Pinntorps Idrottshall
P09 » 
Landvetter IBK P09 2 - FBC Lerum P09 Svart
  -      
27
12:20
sön
12:20    
P05, Björlanda Idrottshall
P05 » 
IK Zenith P06 Vit - FBC Lerum P05/06
1  -  1  
27
12:20
sön
12:20    
P06, Björlanda Idrottshall
P06 » 
IK Zenith P06 Vit - FBC Lerum P05/06
1  -  1  
27
11:30
sön
11:30    
F07, Askims Sporthall
F07 » 
Lindås Rasta IBK F06/07 - FBC Lerum F07 Svart
3  -  1  
27
10:40
sön
10:40    
P06, Björlanda Idrottshall
P06 » 
IK Zenith P06 Vit - FBC Lerum P05/06
1  -  1  
27
09:00
sön
09:00    
F09, Kärra Sporthall
F09 » 
Kärra IBK F09 - FBC Lerum F09 Svart
  -      
27
09:00
sön
09:00    
P07/08, Björlanda Idrottshall
P07/08 » 
IK Zenith P08 Vit - FBC Lerum P07/08 Svart
  -      
26
18:00
lör
18:00    
FBC Lerum Utveckling Röd, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ Blå - FBC Vinga Herr Juniorer5  -  5  
26
16:15
lör
16:15    
FBC Lerum Utveckling HJ Vit - Pixbo Wallenstam IBF HJ 1  -  4  
26
13:30
lör
13:30    
Damer div1 admin, Qvisthallen
Partille IBS - FBC Lerum5  -  7  
26
12:30
lör
12:30    
F04, Pinntorps Idrottshall
F04 » 
Landvetter IBK F04 - FBC Lerum Dj Röd
9  -  0  
26
12:30
lör
12:30    
F08, Almåshallen B
F08 » 
Lindome IBK F08/09 - FBC Lerum F08
  -      
26
09:00
lör
09:00    
P09, Qvisthallen
P09 » 
Partille IBS P09 Blå - FBC Lerum P09 Röd
  -      
22
19:30
tis
19:30    
FBC Aspen Utveckling JAS, Levene Arena, Stora Levene
Vara IBK/IBK Lidköping - FBC Lerum Utveckling2  -  8  
 
20
18:30
sön
18:30    
F04, Rydsbergshallen
F04 » 
FBC Lerum Dj Röd - IBK Kungälv DJ
8  -  7  
20
16:55
sön
16:55    
P06, Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
P06 » 
Utbynäs SK P06 - FBC Lerum P06 Svart
7  -  7  
20
16:45
sön
16:45    
F09, Lerum Arena B
F09 » 
FBC Lerum F09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit
  -      
20
16:45
sön
16:45    
P05, Lerum Arena C
P05 » 
FBC Lerum P05 - Mölndals IBF P05 Röd
0  -  4  
20
16:30
sön
16:30    
FBC Lerum Utveckling H3 - Pixbo Wallenstam IBF H38  -  3  
20
15:30
sön
15:30    
F08, Lerums Arena B
F08 » 
FBC Lerum F08 - Landvetter IBK F07/08
  -      
20
15:30
sön
15:30    
P06, Lerum Arena C
P06 » 
FBC Lerum P06 Röd - Överby IBK P06
4  -  0  
20
15:30
sön
15:30    
P06, Lerum Arena C
P06 » 
FBC Lerum P06 Röd - Överby IBK P06
4  -  0  
20
14:45
sön
14:45    
F10 Cheetahs, Hjällsnäshallen, Gråbo
FBC Lerum F10 - IBK Bergum F10/11  -      
20
14:30
sön
14:30    
FBC Lerum Utveckling HJ Svart - IK Zenith Herrjunior Grön1  -  3  
20
13:30
sön
13:30    
F09, Hjällsnäshallen
F09 » 
FBC Lerum F09 Röd - Lindås Rasta IBK F08/09
  -      
20
13:20
sön
13:20    
P09, Askims Sporthall
P09 » 
Lindås Rasta IBK P09 Röd - FBC Lerum P09 Röd
  -      
20
12:30
sön
12:30    
P07/08, Alléhallen
P07/08 » 
Floda IBK P08 Vit - FBC Lerum P07/08 Röd
  -      
20
12:10
sön
12:10    
F07, Bergumsskolan
F07 » 
IBK Bergum F05-06 - FBC Lerum F07 Röd
2  -  0  
20
11:20
sön
11:20    
F05, Hall Of Flame
F05 » 
FBC Vinga F03/04 - FBC Lerum F05
2  -  9  
20
11:10
sön
11:10    
F06, Almåshallen A
F06 » 
Lindome IBK F06 - FBC Lerum F06
3  -  1  
20
10:10
sön
10:10    
P10 Tigers, Almåshallen A
Lindome IBK P10 Lila - FBC Lerum P10T  -      
20
sön
00:00    
P07/08, Rydsbergshallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Svart - Ale IBF P08 UTGÅR
  -      
19
18:00
lör
18:00    
P11 Panthers, Mölnlycke Idrottshall 3
IBK Bergum PF12/13 Utgår - FBC Lerum P11 Blå #1  -      
19
18:00
lör
18:00    
P11 Panthers, Mölnlycke Idrottshall 2
Pixbo Wallenstam IBK P11 blå - FBC Lerum P11 Blå #1  -      
19
17:45
lör
17:45    
FBC Lerum Utveckling HJ Vit - Lindås Rasta IBK JR akademi P039  -  3  
19
17:30
lör
17:30    
P11 Panthers, Mölnlycke Idrottshall 3
Stenungsunds IBK #1 P11 lag 1 - FBC Lerum P11 Blå #1  -      
19
17:00
lör
17:00    
P11 Panthers, Mölnlycke Idrottshall 3
FBC Lerum P11 Blå #1 - Pixbo Wallenstam IBK P11 blå  -      
19
16:30
lör
16:30    
P05, Rydsbergshallen
P05 » 
FBC Lerum P05/06 - Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit
5  -  5  
19
16:30
lör
16:30    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P05/06 - Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit
5  -  5  
19
16:30
lör
16:30    
P11 Panthers, Mölnlycke Idrottshall 3
FBC Lerum P11 Blå #1 - Pixbo Wallenstam IBK P11 blå  -      
19
16:30
lör
16:30    
P11 Panthers, Mölnlycke Idrottshall 2
FBC Lerum P11 Blå #1 - Stenungsunds IBK #1 P11 lag 1  -      
19
16:00
lör
16:00    
Damveteraner, Hjällsnäshallen
FBC Lerum DV - Landvetter IBK DV1  -  2  
19
16:00
lör
16:00    
Damer div1 admin, Lerums Arena
FBC Lerum D1 - IBF Backadalen D15  -  6  
19
16:00
lör
16:00    
F07, Hedenskolans Idrottshall
F07 » 
Öckerö IBK F06 - FBC Lerum F07 Svart
4  -  2  
19
16:00
lör
16:00    
P11 Panthers, Mölnlycke Idrottshall 3
IBK Bergum PF12/13 Utgår - FBC Lerum P11 Blå #1  -      
19
15:30
lör
15:30    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P05/06 - Pixbo Wallenstam IBF P06 Vit
5  -  5  
19
15:30
lör
15:30    
P11 Panthers, Mölnlycke Idrottshall 3
Stenungsunds IBK #1 P11 lag 1 - FBC Lerum P11 Blå #1  -      
19
15:30
lör
15:30    
P11 Panthers, Mölnlycke Idrottshall 2
Pixbo Wallenstam IBK P11 blå - FBC Lerum P11 Blå #1  -      
19
14:45
lör
14:45    
P11 Panthers, Mölnlycke Idrottshall
Sammandrag - FBC Lerum  -      
19
14:00
lör
14:00    
IBK Göteborg H5 - FBC Lerum Utveckling H514  -  4  
19
12:00
lör
12:00    
IBF Backadalen P03-05 Mix - FBC Lerum Utveckling HJ Blå5  -  5  
 
13
18:15
sön
18:15    
FBC Lerum Utveckling Röd, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ Blå - Kärra IBK P04 HJ3  -  5  
13
16:45
sön
16:45    
F06, Lerum Arena C
F06 » 
FBC Lerum F06 - IBF Älvstranden F05/06
0  -  3  
13
16:45
sön
16:45    
P06, Lerum Arena B
P06 » 
FBC Lerum P06 Röd - Lindås Rasta IBK P07 svart
2  -  6  
13
16:00
sön
16:00    
F08, Kastellegårdshallen
F08 » 
IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle - FBC Lerum F08
  -      
13
16:00
sön
16:00    
FBC Aspen Utveckling JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling - Borås IBF19  -  2  
13
15:45
sön
15:45    
P06, Lerums Arena B
P06 » 
FBC Lerum P06 Röd - Lindås Rasta IBK P07 svart
2  -  6  
13
15:30
sön
15:30    
F07, Lerum Arena C
F07 » 
FBC Lerum F07 Svart - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit
1  -  5  
13
15:30
sön
15:30    
P10 Panthers, Lerum Arena B
FBC Lerum P10 Panthers - Lindome IBK P10 Lila  -      
13
14:00
sön
14:00    
FBC Akademi DJ-JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum - Landvetter IBK4  -  4  
13
12:30
sön
12:30    
P05, Munkedals Idrottshall
P05 » 
Dingle AIK P04/05 - FBC Lerum P05
13  -  1  
13
12:00
sön
12:00    
F05, Rydsbergshallen
F05 » 
FBC Lerum F05 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd
0  -  3  
13
10:00
sön
10:00    
P07/08, Santoshallen
P07/08 » 
IBF Älvstranden P08 - FBC Lerum P07/08 Svart
  -      
13
09:50
sön
09:50    
P06, Rydsbergshallen
P06 » 
FBC Lerum P06 Svart - Frölunda IBK 05/06
4  -  1  
13
09:40
sön
09:40    
P07/08, Rydsbergshallen
P07/08 » 
FBC Lerum P07/08 Röd - IBK Bergum P07-08
  -      
13
08:30
sön
08:30    
P09, Rydsbergshallen
P09 » 
FBC Lerum P09 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd
  -      
12
18:30
lör
18:30    
Damer div1 admin, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF - FBC Lerum3  -  4  
12
18:15
lör
18:15    
FBC Lerum Utveckling H5 - Landvetter IBK H54  -  12
12
17:30
lör
17:30    
Damveteraner, Kärra Sporthall
Kärra IBK DV - FBC Lerum DV4  -  3  
12
16:45
lör
16:45    
P09, Lerum Arena B
P09 » 
FBC Lerum P09 Svart - Öckerö IBK P08 UTGÅR
  -      
12
15:45
lör
15:45    
Damer division 3, Lerum Arena C
FBC Lerum D3 - Myggenäs IBK D311  -  1  
12
15:30
lör
15:30    
FBC Lerum Utveckling div 3, Kärra Sporthall
Kärra IBK H3 - FBC Lerum Utveckling H34  -  8  
12
15:30
lör
15:30    
FBC Lerum Utveckling Svart, Kyrkenorumsskolan
Stenungsunds IBK HJ 3 - FBC Lerum Utveckling HJ Vit2  -  8  
12
15:30
lör
15:30    
P10 Tigers, Lerum Arena B
FBC Lerum P10T - Floda IBK P10 Röd  -      
12
12:30
lör
12:30    
F09, Mölnlycke Idrottshall
F09 » 
Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - FBC Lerum F09 Röd
  -      
12
11:30
lör
11:30    
P05, Bohushallen
P05 » 
Surte IS IBK P06 - FBC Lerum P05/06
5  -  8  
12
11:30
lör
11:30    
P06, Bohushallen
P06 » 
Surte IS IBK P06 - FBC Lerum P05/06
5  -  8  
12
10:00
lör
10:00    
P06, Bohushallen
P06 » 
Surte IS IBK P06 - FBC Lerum P05/06
5  -  8  
12
09:50
lör
09:50    
F07, Almåshallen A
F07 » 
Lindome IBK F07 - FBC Lerum F07 Röd
4  -  3  
12
08:50
lör
08:50    
F10 Cheetahs, Almåshallen A, Lindome
Lindome IBK F10/11 - FBC Lerum F10  -      
12
08:50
lör
08:50    
F11 Cheetahs, Övrig plats
Lindome - FBC Lerum F10  -      
11
20:00
fre
20:00    
F04, Almåshallen A
F04 » 
Lindome IBK F03/04 Grön - FBC Lerum Dj Röd
5  -  5  
 
06
16:45
sön
16:45    
P05, Lerums Arena
P05 » 
FBC Lerum P05/06 - Kärra IBK P06 Röd
2  -  9  
06
16:00
sön
16:00    
Damer division 3, Vallhamra Sportcenter
Partille IBS D3 - FBC Lerum D32  -  10
06
16:00
sön
16:00    
FBC Aspen Utveckling JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling - IBK Alingsås15  -  4  
06
15:45
sön
15:45    
F04, Lerum Arena C
F04 » 
FBC Lerum Dj Röd - Partille IBS F04 Vit
3  -  3  
06
15:45
sön
15:45    
P06, Lerums Arena B
P06 » 
FBC Lerum P05/06 - Kärra IBK P06 Röd
2  -  9  
06
15:30
sön
15:30    
F07, Lerums Arena B
F07 » 
FBC Lerum F07 Röd - Kärra IBK F07 Röd
1  -  3  
06
13:40
sön
13:40    
F05, Alléhallen
F05 » 
Floda IBK F04 - FBC Lerum F05
2  -  6  
06
13:15
sön
13:15    
FBC Lerum Utveckling Röd, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ Blå - Landvetter IBK P02/04 Blå UTGÅR  -      
06
12:30
sön
12:30    
F07, Santoshallen
F07 » 
IBF Älvstranden F03/05 - FBC Lerum F07 Svart
  -      
06
12:30
sön
12:30    
IBK Göteborg U16 - FBC Lerum Utveckling HJ Vit3  -  2  
06
11:40
sön
11:40    
FBC Vinga H5 - FBC Lerum Utveckling H53  -  9  
06
09:30
sön
09:30    
P10 Panthers, Hjällsnäshallen
FBC Lerum Tigers - FBC Lerum Panthers  -      
05
18:15
lör
18:15    
P05, Wallenstamhallen
P05 » 
Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - FBC Lerum P05
4  -  1  
05
16:45
lör
16:45    
FBC Lerum Utveckling HJ Svart - Mölndals IBF HJ0  -  2  
05
15:45
lör
15:45    
FBC Lerum Utveckling H3 - Surte IS IBK H319  -  13
05
13:00
lör
13:00    
Damer div1 admin, Salming Arena
Lindås Rasta IBK D2 - FBC Lerum5  -  10
05
09:30
lör
09:30    
P06, Almåshallen A
P06 » 
Lindome IBK P07 - FBC Lerum P06 Röd
2  -  3  
05
09:00
lör
09:00    
F06, Ekenskolan
F06 » 
Eken IBK F05-07 Gul - FBC Lerum F06
2  -  2  
05
08:00
lör
08:00    
P06, Qvisthallen
P06 » 
Partille IBS P06/Röd - FBC Lerum P06 Svart
2  -  2  
04
18:45
fre
18:45    
FBC Akademi DJ-JAS, Qvisthallen
Partille IBS - FBC Lerum1  -  2  
SEPTEMBER 2019
 
29
18:30
sön
18:30    
Damer div1 admin, Lerums Arena
FBC Lerum D1 - Burås IK D15  -  3  
29
14:00
sön
14:00    
FBC Aspen Utveckling JAS, Jönköpings Idrottshus D-hall
Jönköpings IBK Ungdom - FBC Lerum Utveckling0  -  7  
29
09:00
sön
09:00    
P05, Rydsbergshallen
P05 » 
FBC Lerum - ik zenith
  -      
28
18:25
lör
18:25    
F05, ICA-hallen
F05 » 
IBF Älvstranden - FBC Lerum
1  -  4  
28
17:00
lör
17:00    
FBC Lerum Utveckling div 3, Björlanda Idrottshall
Torslanda IBF H3 - FBC Lerum Utveckling H36  -  12
28
16:45
lör
16:45    
P05, Rydsbergshallen
P05 » 
FBC Lerum - Backadalen
  -      
28
16:40
lör
16:40    
F05, Unica-hallen
F05 » 
FBC Lerum - Stenungsund IBK
3  -  2  
28
14:30
lör
14:30    
FBC Lerum Utveckling H5 - IBK Kungälv H54  -  7  
28
12:55
lör
12:55    
F05, LF-hallen
F05 » 
Strängnäs IBK - FBC Lerum
4  -  1  
28
10:35
lör
10:35    
F05, Tunahallen
F05 » 
Ekeby IF - FBC Lerum
1  -  3  
28
09:25
lör
09:25    
F05, Unicahallen
F05 » 
FBC Lerum - Hertzöga BK
4  -  3  
 
22
14:00
sön
14:00    
Damer division 3, Aktiviteten
Mölndal - FBC Lerum  -      
22
12:15
sön
12:15    
F07, Salming Arena
F07 » 
Lindås Rasta IBK - FBC Lerum
  -      
21
18:00
lör
18:00    
FBC Akademi DJ-JAS, Rydsbergshallen
IBK Kungälv - FBC Lerum  -      
21
14:00
lör
14:00    
F07, Wallenstamhallen
F07 » 
Pixbo Wallenstam IBK - FBC Lerum
  -      
21
14:00
lör
14:00    
F09, Quisthallen
F09 » 
Partille - FBC Lerum
  -      
21
14:00
lör
14:00    
FBC Aspen Utveckling JAS, Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling - Östra SK Jönköping22  -  1  
21
11:45
lör
11:45    
P06, Quisthallen / Qvisthallen
P06 » 
Partille E - FBC Lerum F
  -      
21
10:15
lör
10:15    
P06, Quisthallen / Qvisthallen
P06 » 
Partille H - FBC Lerum H
  -      
20
20:00
fre
20:00    
FBC Akademi DJ-JAS, Rydsbergshallen
Pixbo - FBC Lerum  -      
20
18:45
fre
18:45    
F07, Lerums Arena
F07 » 
FBC Lerum - Fristad GoIF
  -      
 
15
15:00
sön
15:00    
F06, Pinntorpshallen
F06 » 
Landvetter Wings - FBC Lerum
  -      
12
17:30
tor
17:30    
P05, Rydsbergshallen
 
P05 » 
FBC Lerum - IBK Bergum
  -      
 
08
11:00
sön
11:00    
F06, Rydsbergshallen
F06 » 
FBC Lerum - Floda ibk
4  -  0  
07
19:00
lör
19:00    
Göteborg P03 - FBC Lerum Utveckling P03  -      
07
18:00
lör
18:00    
FBC Lerum Utveckling USM, Askims Sporthall
Träslövsläge P04 - FBC Lerum Utveckling P04  -      
07
14:15
lör
14:15    
FBC Lerum Utveckling USM, Askims Sporthall
Pixbo P04 - FBC Lerum Utveckling P04  -      
07
10:30
lör
10:30    
Särö/Lindome P03 - FBC Lerum Utveckling P03  -      
06
21:00
fre
21:00    
Lindås P04 - FBC Lerum Utveckling P04  -      
06
20:15
fre
20:15    
FBC Lerum Utveckling USM, Frölunda Kulturhus
FBC Vinga - FBC Lerum Utveckling P03  -      
06
19:00
fre
19:00    
P10 Panthers, Lerums Arena
 
- Finnkampen  -      
AUGUSTI 2019
 
25
15:15
sön
15:15    
FBC Lerum Utveckling USM, Rydsbergshallen
Partille - FBC Lerum  -      
25
08:00
sön
08:00    
P05, Camp endorfin Skene
 
P05 » 
- FBC Lerum
  -      
25
08:00
sön
08:00    
P10 Panthers, Camp endorfin Skene
 
- FBC Lerum  -      
24
08:00
lör
08:00    
P05, Camp Endorfin Skene
 
P05 » 
- FBC Lerum
  -      
24
08:00
lör
08:00    
P10 Panthers, Camp endorfin skene
 
- FBC Lerum  -      
JULI 2019
 
02
17:00
tis
17:00    
Damer division 3, Rydsbergshallen
Varla - FBC Lerum  -      
JUNI 2019
 
05
ons
00:00    
Damveteraner, Rydsbergshallen
 
- FBC Lerum  -      
 
02
12:00
sön
12:00    
F05, Övrig plats
F05 » 
Varla IBK - FBC Lerum
2  -  3  
02
08:10
sön
08:10    
F05, Lundbystrand 3
F05 » 
Stenungsund - FBC Lerum
0  -  1  
01
22:10
lör
22:10    
P04, Lugnét A-hall
P04 » 
Huddinge IBS 1 - FBC Lerum
  -      
01
14:20
lör
14:20    
F05, Lundbystrand Sporthall 4
F05 » 
FBC Lerum - Stenungsunds IBK
0  -  1  
01
11:20
lör
11:20    
P04, Lugnet B-hall
P04 » 
SC Wiler-Ersigen (SCH) - FBC Lerum
  -      
01
10:30
lör
10:30    
F05, Lundbystrand Sporthall 1
F05 » 
FBC Lerum - IBF Älvstranden
2  -  0  
01
10:00
lör
10:00    
P05, Göteborg Cup
 
P05 » 
- FBC Lerum
  -      
01
09:00
lör
09:00    
P06, Lundbystrand
P06 » 
FBC Lerum - Onsala och ev. slutspel
  -