SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
FBC Lerum
VI GILLAR INNEBANDY
Damakademi Svart / Div 2
Matcher
AUGUSTI 2023
 
26
14:30
lör
14:30    
Lyckehallen 2, Skene
IBK Tygriket - FBC Lerum  -      
SEPTEMBER 2023
 
10
16:30
sön
16:30    
Värnamo Sporthall
Värnamo - FBC Lerum  -      
 
17
16:00
sön
16:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum - IBK Lidköping  -      
 
30
14:30
lör
14:30    
Ale Kulturrum
Ale IBF D2 - FBC Lerum D25  -  3  
OKTOBER 2023
 
13
20:00
fre
20:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi - Onsala IBK DamJunior3  -  3  
14
17:30
lör
17:30    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv D2 - FBC Lerum D27  -  2  
 
20
19:00
fre
19:00    
Ale Kulturrum
Ale IBF F06/07 - FBC Lerum Akademi2  -  2  
22
18:00
sön
18:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum D2 - Kärra IBK D24  -  3  
 
25
19:30
ons
19:30    
Idrottshuset, Vänersborg
IBK Vänersborg DJ - FBC Lerum Akademi3  -  2  
26
20:00
tor
20:00    
Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK / IK Zenith D2 - FBC Lerum D26  -  6  
29
18:00
sön
18:00    
Streteredsskolan
Lindome IBK DJ - FBC Lerum Akademi4  -  0  
NOVEMBER 2023
 
11
17:15
lör
17:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi - Warberg IBF Junior0  -  2  
12
14:00
sön
14:00    
Lerum Arena C
FBC Lerum D2 - Pixbo IBF D22  -  4  
 
15
19:45
ons
19:45    
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF DJ - FBC Lerum Akademi2  -  2  
18
14:00
lör
14:00    
Torpahallen
IBK Göteborg/IBK Bergum D2 - FBC Lerum D211  -  2  
 
26
12:45
sön
12:45    
Santoshallen
IBK Älvstranden Dam - FBC Lerum D22  -  10
DECEMBER 2023
 
01
20:15
fre
20:15    
Lerum Arena C
FBC Lerum D2 - Guldhedens IK D23  -  3  
 
08
20:00
fre
20:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi - Landvetter IBK D utveckling1  -  5  
09
15:45
lör
15:45    
Frölunda Kulturhus
FBC Vinga D2 - FBC Lerum D25  -  2  
 
15
20:00
fre
20:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum D2 - Dingle AIK D24  -  5  
 
20
19:15
ons
19:15    
Lerum Arena b
FBC Lerum Akademi - Lindås IBK / Särö IBK F082  -  2  
JANUARI 2024
 
12
20:00
fre
20:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum D2 - Ale IBF D22  -  5  
13
10:30
lör
10:30    
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior - FBC Lerum Akademi3  -  3  
 
19
20:30
fre
20:30    
Lerums Arena
FBC Lerum D2 - Öckerö IBK D29  -  10
 
25
20:15
tor
20:15    
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D2 - FBC Lerum D212  -  2  
27
15:45
lör
15:45    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi - Lindås IBK F080  -  1  
28
18:00
sön
18:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum D2 - IBK Kungälv D24  -  6  
FEBRUARI 2024
 
10
12:40
lör
12:40    
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF F09 Vit - FBC Lerum Akademi3  -  3  
 
23
20:00
fre
20:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum D2 - IBK Göteborg/IBK Bergum D27  -  7  
24
14:00
lör
14:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi - Warberg IBF Junior1  -  0  
 
28
18:40
ons
18:40    
Wallenstam Arena B
Pixbo IBF D2 - FBC Lerum D27  -  3  
MARS 2024
 
01
20:00
fre
20:00    
Lerums Arena C
FBC Lerum D2 - IBK Älvstranden Dam10  -  3  
03
15:30
sön
15:30    
Lerum Arena C
FBC Lerum Akademi - Dingle AIK DJ4  -  1  
 
08
20:15
fre
20:15    
Lerum Arena C
FBC Lerum D2 - Landvetter IBK D22  -  6  
09
17:10
lör
17:10    
Askims Sporthall
Lindås IBK F08 - FBC Lerum Akademi2  -  4  
 
12
20:00
tis
20:00    
Valhalla C-hall
Guldhedens IK D2 - FBC Lerum D22  -  1  
17
18:00
sön
18:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum D2 - FBC Vinga D22  -  6  
 
22
19:30
fre
19:30    
Munkedals Idrottshall
Dingle AIK D2 - FBC Lerum D26  -  1  
APRIL 2024
 
28
18:00
sön
18:00    
Floda Nova
Floda IBK - FBC Lerum  -      
MAJ 2024
 
05
16:00
sön
16:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum - Floda IBK  -