SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
FBC Lerum
VI GILLAR INNEBANDY
Herr D div4
Matcher
SEPTEMBER 2023
 
30
18:00
lör
18:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H5 - Utbynäs SK H54  -  10
OKTOBER 2023
 
08
14:00
sön
14:00    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv H5 - FBC Lerum Utveckling H56  -  5  
 
14
18:00
lör
18:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H5 - Lindome IBK H58  -  3  
 
21
12:30
lör
12:30    
Stenungsund Arena
Stenungsunds IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H510  -  6  
NOVEMBER 2023
 
01
20:30
ons
20:30    
Lerums Arena
FBC Lerum Utveckling H5 - Surte IS IBK H57  -  9  
 
08
20:00
ons
20:00    
Flatåsskolan
Frölunda IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H511  -  7  
 
19
15:30
sön
15:30    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H5 - Mölndals IBF H52  -  9  
 
25
14:00
lör
14:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H5 - Hindås IBK H5 utgår 20230831  -      
DECEMBER 2023
 
09
18:00
lör
18:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H5 - Nödinge IBK H513  -  2  
 
17
18:00
sön
18:00    
Kärra Sporthall
Kärra IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H510  -  9  
JANUARI 2024
 
07
16:00
sön
16:00    
Svanesunds Sporthall
Orust IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H59  -  2  
 
14
13:15
sön
13:15    
Kviberg Arena B
Utbynäs SK H5 - FBC Lerum Utveckling H54  -  4  
 
19
20:00
fre
20:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H5 - IBK Kungälv H56  -  15
 
28
11:00
sön
11:00    
Almåshallen A
Lindome IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H512  -  7  
FEBRUARI 2024
 
04
15:30
sön
15:30    
Lerum Arena B
FBC Lerum Utveckling H5 - Stenungsunds IBK H58  -  13
 
19
20:00
mån
20:00    
Bohushallen
Surte IS IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H59  -  7  
24
12:30
lör
12:30    
Ekenhallen 1
Mölndals IBF H5 - FBC Lerum Utveckling H510  -  6  
MARS 2024
 
03
sön
00:00    
Hindås Idrottshall
Hindås IBK H5 utgår 20230831 - FBC Lerum Utveckling H5  -      
03
20:00
sön
20:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H5 - Frölunda IBK H510  -  7  
 
08
20:00
fre
20:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H5 - Orust IBK H54  -  9  
 
15
19:00
fre
19:00    
Bohushallen
Nödinge IBK H5 - FBC Lerum Utveckling H57  -  18
 
22
20:00
fre
20:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H5 - Kärra IBK H59  -  9