SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
FBC Lerum Utveckling div 2
FBC Lerum
Dam
Damer Div 1
Damveteraner
Damer div1 admin
Herrar Allsvenskan
FBC Akademi Herr
FBC Lerum Utveckling div 2
FBC Lerum Utveckling div 5
FBC Aspen Utveckling JAS
FBC Lerum Utveckling USM
FBC Lerum Utveckling HJ
FBC Akademi Dam / Div 2
Damakademi svart
FBC Akademi DJ-JAS
Röd nivå
F07
F08
F09
P07/08
P09
P10
Blå Nivå
P10
P11
F10/11
F12
P12
P13 Lerum
F13 Cheetahs
Barn
13/14 Tigers Gråbo
P14
F14
Flickor 15
Pojkar 15
F16
Bagheera Tigers Gråbo
P16
BAGHEERA Innebandyskola
Parasport
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
FBC Lerum
Dam
Damer Div 1
Damveteraner
Damer div1 admin
Herrar Allsvenskan
FBC Akademi Herr
FBC Lerum Utveckling div 2
FBC Lerum Utveckling div 5
FBC Aspen Utveckling JAS
FBC Lerum Utveckling USM
FBC Lerum Utveckling HJ
FBC Akademi Dam / Div 2
Damakademi svart
FBC Akademi DJ-JAS
Röd nivå
F07
F08
F09
P07/08
P09
P10
Blå Nivå
P10
P11
F10/11
F12
P12
P13 Lerum
F13 Cheetahs
Barn
13/14 Tigers Gråbo
P14
F14
Flickor 15
Pojkar 15
F16
Bagheera Tigers Gråbo
P16
BAGHEERA Innebandyskola
Parasport
FBC Lerum
VI GILLAR INNEBANDY
Herrar Div 2
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Klubbhuset Herrar Div. 2
2015/16: Grupp 5
2015/16: Herrar Div. 3
SEPTEMBER 2023
30
15:00
lör
15:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H2
- Landvetter IBK H2
3 - 5
OKTOBER 2023
07
13:15
lör
13:15
Frölunda Kulturhus
Frölunda IBK H2 -
FBC Lerum Utveckling H2
5 - 6
15
15:30
sön
15:30
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H2
- Kärra IBK H2
9 - 8
22
15:30
sön
15:30
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H2
- Burås IK H2
7 - 3
28
14:15
lör
14:15
Santoshallen
IBF Älvstranden H2 -
FBC Lerum Utveckling H2
6 - 7
NOVEMBER 2023
03
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H2
- IBK Göteborg H2
6 - 7
11
13:00
lör
13:00
Frölunda Kulturhus
FBC Vinga H2 -
FBC Lerum Utveckling H2
9 - 5
17
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H2
- Dingle AIK H2
9 - 4
25
14:00
lör
14:00
Almåshallen A
Lindome IBK H2 -
FBC Lerum Utveckling H2
11 - 0
DECEMBER 2023
01
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H2
- Herrestads AIF Rockets H2
3 - 12
09
13:00
lör
13:00
Bohushallen
Surte IS IBK H2 -
FBC Lerum Utveckling H2
9 - 3
20
19:30
ons
19:30
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK H2 -
FBC Lerum Utveckling H2
9 - 0
JANUARI 2024
12
20:15
fre
20:15
Lerum Arena C
FBC Lerum Utveckling H2
- Frölunda IBK H2
7 - 9
20
15:30
lör
15:30
Kärra Sporthall
Kärra IBK H2 -
FBC Lerum Utveckling H2
5 - 4
28
14:30
sön
14:30
Lundenhallen
Burås IK H2 -
FBC Lerum Utveckling H2
3 - 1
FEBRUARI 2024
02
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H2
- IBF Älvstranden H2
12 - 5
10
17:00
lör
17:00
Lundenhallen
IBK Göteborg H2 -
FBC Lerum Utveckling H2
10 - 4
16
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H2
- FBC Vinga H2
5 - 6
23
19:30
fre
19:30
Munkedals Idrottshall
Dingle AIK H2 -
FBC Lerum Utveckling H2
5 - 9
MARS 2024
01
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H2
- Lindome IBK H2
2 - 13
08
19:30
fre
19:30
Rampen Sporthall (Källdalsskolan)
Herrestads AIF Rockets H2 -
FBC Lerum Utveckling H2
20 - 2
17
14:30
sön
14:30
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling H2
- Surte IS IBK H2
6 - 8
Tweets av @FBCLerum