SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
FBC Lerum
VI GILLAR INNEBANDY
Bagheera F08 Cheethas
Matcher
JUNI 2021
 
13
09:00
sön
09:00    
Salming Arena
Pixbo Wallenstam IBF F08 - FBC Lerum F08 Röd  -      
13
09:00
sön
09:00    
Salming Arena
Pixbo Wallenstam IBF F08 - FBC Lerum F08/F09  -      
13
09:00
sön
09:00    
Salming Arena
Pixbo Wallenstam IBF F08 - FBC Lerum F08/F09  -      
13
11:00
sön
11:00    
Salming Arena
IBF Älvstranden F08 Vit - FBC Lerum F08/F096  -  1  
13
11:00
sön
11:00    
Salming Arena
IBF Älvstranden F08 Vit - FBC Lerum F08/F096  -  1  
13
11:00
sön
11:00    
Salming Arena
IBF Älvstranden F08 Vit - FBC Lerum F08/096  -  1  
AUGUSTI 2021
 
22
13:00
sön
13:00    
Floda Nova
FBC Lerum - IBF Älvstranden F08 Vit  -      
 
29
10:00
sön
10:00    
Lundbystrand 4
FBC Lerum - Lindome IBK F08/09  -      
OKTOBER 2021
 
09
17:15
lör
17:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F08 - Lindome IBK F08/09  -      
10
14:00
sön
14:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F08/09 Svart - Pixbo Wallenstam IBF F09 Vit  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
Hall Of Flame
FBC Vinga F08 - FBC Lerum F08/09 Svart  -      
17
17:35
sön
17:35    
Bergumsskolan
IBK Bergum F07/09 - FBC Lerum F08  -      
 
23
09:30
lör
09:30    
Wallenstam Arena A
Pixbo Wallenstam IBF F08 - FBC Lerum F08  -      
24
sön
00:00    
Stenungsund Arena
Stenungsunds IBK F08/09 Vit - FBC Lerum F08/09 Svart  -      
 
30
13:45
lör
13:45    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F08 - IBK Kungälv F08/09 Blå  -      
30
15:00
lör
15:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F08/09 Svart - FBC Partille F08/09  -      
NOVEMBER 2021
 
07
17:20
sön
17:20    
Nova Floda Sportcenter
Floda IBK F08-09 - FBC Lerum F08/09 Svart  -      
 
13
16:40
lör
16:40    
Ale Kulturrum
Ale IBF F06/07 Vit - FBC Lerum F08  -      
14
15:15
sön
15:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F08/09 Svart - IBK Kungälv F08/09 Vit  -      
 
20
09:00
lör
09:00    
Almåshallen A
Lindome IBK F08/09 - FBC Lerum F08  -      
20
13:10
lör
13:10    
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK F09 Blå - FBC Lerum F08/09 Svart  -      
 
27
15:45
lör
15:45    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F08 - IBK Bergum F07/09  -      
28
14:00
sön
14:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F08/09 Svart - Ale IBF F08/09 Blå  -      
DECEMBER 2021
 
04
14:20
lör
14:20    
Hjällsnäshallen B-hallen
FBC Lerum F08/09 Svart - Kärra IBK F09/10  -      
04
15:30
lör
15:30    
Hjällsnäshallen B-hallen
FBC Lerum F08 - Pixbo Wallenstam IBF F08  -      
 
11
14:00
lör
14:00    
Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK F06-09 - FBC Lerum F08/09 Svart  -      
11
18:35
lör
18:35    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv F08/09 Blå - FBC Lerum F08  -      
 
19
16:45
sön
16:45    
Rydsbergshallen
FBC Lerum F08 - Ale IBF F06/07 Vit  -