SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P09
FBC Lerum
Dam
Damer Div 1
Damveteraner
Damer div1 admin
Herrar Allsvenskan
FBC Akademi Herr
FBC Lerum Utveckling div 2
FBC Lerum Utveckling div 5
FBC Aspen Utveckling JAS
FBC Lerum Utveckling USM
FBC Lerum Utveckling HJ
FBC Akademi Dam / Div 2
Damakademi svart
FBC Akademi DJ-JAS
Röd nivå
F07
F08
F09
P07/08
P09
P10
Blå Nivå
P10
P11
F10/11
F12
P12
P13 Lerum
F13 Cheetahs
Barn
13/14 Tigers Gråbo
P14
F14
Flickor 15
Pojkar 15
F16
Bagheera Tigers Gråbo
P16
BAGHEERA Innebandyskola
Parasport
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
FBC Lerum
Dam
Damer Div 1
Damveteraner
Damer div1 admin
Herrar Allsvenskan
FBC Akademi Herr
FBC Lerum Utveckling div 2
FBC Lerum Utveckling div 5
FBC Aspen Utveckling JAS
FBC Lerum Utveckling USM
FBC Lerum Utveckling HJ
FBC Akademi Dam / Div 2
Damakademi svart
FBC Akademi DJ-JAS
Röd nivå
F07
F08
F09
P07/08
P09
P10
Blå Nivå
P10
P11
F10/11
F12
P12
P13 Lerum
F13 Cheetahs
Barn
13/14 Tigers Gråbo
P14
F14
Flickor 15
Pojkar 15
F16
Bagheera Tigers Gråbo
P16
BAGHEERA Innebandyskola
Parasport
FBC Lerum
VI GILLAR INNEBANDY
Pojkar 2009
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Hem
Nyheter
Kalender
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojk Röd D Höst
2023/24: Pantamera Pojk Röd F Höst
2023/24: Pantamera Pojkar Röd F Vår
2023/24: Pantamera Pojkar Röd I Vår FD
AUGUSTI 2023
20
11:30
sön
11:30
Wallenstam Arena
-
FBC Lerum
-
SEPTEMBER 2023
01
17:45
fre
17:45
Floda Nova
Floda -
FBC Lerum
-
09
13:30
lör
13:30
Rydsbergshallen
FBC Lerum
- IBK Göteborg
-
23
17:00
lör
17:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum
- Frillesås
-
OKTOBER 2023
10
19:35
tis
19:35
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF P09 Vit -
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
5 - 0
15
13:05
sön
13:05
Lerum Arena C
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
- Lindås IBK P10 svart
3 - 6
15
15:05
sön
15:05
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P09 -
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
3 - 5
28
13:40
lör
13:40
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P09 Blå -
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
6 - 2
29
16:25
sön
16:25
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
- IBK Bergum Vit (08-10)
2 - 3
NOVEMBER 2023
11
14:30
lör
14:30
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
- Landvetter IBK P10 Blå
0 - 3
11
15:45
lör
15:45
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
- IBK Göteborg P09/10 Svart
2 - 6
18
10:10
lör
10:10
Wallenstam Arena B
Pixbo IBF P10 Röd -
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
7 - 3
18
14:55
lör
14:55
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
- IBF Älvstranden P08/P09 Svart
0 - 3
DECEMBER 2023
02
17:15
lör
17:15
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
- Utbynäs SK P 09/10
3 - 4
03
15:20
sön
15:20
Nova Floda Sportcenter
Floda IBK P09/10 Röd -
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
5 - 10
09
13:15
lör
13:15
Stenungsund Arena
Stenungsunds IBK P10 Svart -
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
5 - 9
13
20:20
ons
20:20
Hjällsnäshallen A
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
- Lindome IBK P09 Lila
2 - 3
14
19:40
tor
19:40
Streteredsskolan
Lindome IBK P10 Grön -
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
8 - 2
16
15:15
lör
15:15
Hall Of Flame
FBC Vinga P10 Blå -
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
4 - 2
16
18:30
lör
18:30
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
- IBF Backadalen / Mölndals IBF P07/08
3 - 5
19
19:30
tis
19:30
Lindälvshallen
Varla -
FBC Lerum
-
JANUARI 2024
13
17:01
lör
17:01
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
- Kärra IBK P10 Röd
1 - 3
13
18:11
lör
18:11
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
- Kärra IBK P08-09
1 - 3
20
10:10
lör
10:10
Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF P10 röd -
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
2 - 3
21
16:20
sön
16:20
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P09 -
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
5 - 9
28
11:20
sön
11:20
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
- Lindås IBK P10 svart
14 - 1
28
12:30
sön
12:30
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
- Lindås IBK P09 Blå
4 - 5
FEBRUARI 2024
03
17:00
lör
17:00
Tuve Sporthall
IBF Backadalen P10 -
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
7 - 3
03
19:40
lör
19:40
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P10 Svart -
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
5 - 3
23
18:00
fre
18:00
Nova Floda Sportcenter
Floda IBK P09/10 Röd -
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
4 - 3
25
15:20
sön
15:20
Kärra Sporthall
Kärra IBK P10 Röd -
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
5 - 0
25
17:40
sön
17:40
Kärra Sporthall
Kärra IBK P08-09 -
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
6 - 4
MARS 2024
01
18:20
fre
18:20
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
- FBC Partille P09 Blå
4 - 3
03
14:10
sön
14:10
Lerum Arena C
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
- IBK Kungälv P09
5 - 0
09
14:10
lör
14:10
Askims Sporthall
Lindås IBK P10 svart -
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
7 - 5
09
19:30
lör
19:30
Lindås Waves Arena
Lindås IBK P09 Blå -
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
4 - 4
10
16:30
sön
16:30
Partillebohallen
FBC Partille P09 Blå -
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
4 - 8
13
20:20
ons
20:20
Hjällsnäshallen A-hallen
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
- Floda IBK P09/10 Röd
1 - 4
16
13:00
lör
13:00
Lerum Arena C
FBC Lerum Utveckling P09 Svart
- Landvetter IBK P10 Svart
3 - 2
16
15:10
lör
15:10
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
- IBF Backadalen P10
1 - 8
17
18:45
sön
18:45
Lerum Arena C
FBC Lerum Utveckling P09 Röd
- Mölndals IBF P10 röd
3 - 4
Tweets av @FBCLerum