SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
FBC Lerum
VI GILLAR INNEBANDY
Lerum Utveckling HJ
Matcher
OKTOBER 2023
 
06
19:30
fre
19:30    
Nova Floda Sportcenter
Floda IBK P09 Svart - FBC Lerum Utveckling HJ1  -  1  
06
19:30
fre
19:30    
Nova Floda Sportcenter
Floda IBK P09 Svart - FBC Lerum Utveckling HJ1  -  1  
 
15
16:30
sön
16:30    
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P08 Vit - FBC Lerum Utveckling HJ5  -  1  
15
16:30
sön
16:30    
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P08 Vit - FBC Lerum Utveckling HJ5  -  1  
 
21
16:05
lör
16:05    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ - Stenungsunds IBK U15 Blå3  -  3  
21
16:05
lör
16:05    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ - Stenungsunds IBK U15 Blå3  -  3  
 
28
14:15
lör
14:15    
Lindås Waves Arena
Lindås IBK P08 Svart - FBC Lerum Utveckling HJ4  -  4  
28
14:15
lör
14:15    
Lindås Waves Arena
Lindås IBK P08 Svart - FBC Lerum Utveckling HJ4  -  4  
NOVEMBER 2023
 
10
16:15
fre
16:15    
Rydsberg & Lerums Arena
FBC Lerum Utveckling HJ - Eken IBK P07/08 Gul 7  -  4  
10
20:10
fre
20:10    
Lerum Arena C
FBC Lerum Utveckling HJ - Eken IBK P07/08 Gul 7  -  4  
 
18
16:30
lör
16:30    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ - Pixbo IBF P09 Röd1  -  3  
18
16:30
lör
16:30    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ - Pixbo IBF P09 Röd1  -  3  
DECEMBER 2023
 
03
10:40
sön
10:40    
Hall Of Flame
FBC Vinga P07 - FBC Lerum Utveckling HJ4  -  3  
03
10:40
sön
10:40    
Hall Of Flame
FBC Vinga P07 - FBC Lerum Utveckling HJ4  -  3  
 
09
16:15
lör
16:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ - IBK Göteborg P08/09 Rosa4  -  3  
09
16:15
lör
16:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ - IBK Göteborg P08/09 Rosa4  -  3  
 
17
13:45
sön
13:45    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ - Överby IBK P07/084  -  3  
17
13:45
sön
13:45    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ - Överby IBK P07/084  -  3  
JANUARI 2024
 
13
17:00
lör
17:00    
Qvisthallen
FBC Partille P09 Röd - FBC Lerum Utveckling HJ5  -  2  
 
21
17:00
sön
17:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ - Landvetter IBK P08 Blå3  -  4  
 
28
13:40
sön
13:40    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ - Stenungsunds IBK U15 Blå4  -  4  
FEBRUARI 2024
 
04
15:10
sön
15:10    
Munkegärdehallen
IBK Kungälv P08 Vit - FBC Lerum Utveckling HJ5  -  1  
 
09
18:30
fre
18:30    
Lindås Waves Arena
Lindås IBK P09 Vit - FBC Lerum Utveckling HJ1  -  6  
 
25
16:50
sön
16:50    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ - FBC Partille P09 Röd  -      
MARS 2024
 
02
17:40
lör
17:40    
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P08 Blå - FBC Lerum Utveckling HJ  -      
 
04
19:15
mån
19:15    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling HJ - Lindås IBK P09 Vit  -      
09
13:15
lör
13:15    
Stenungsund Arena
Stenungsunds IBK U15 Blå - FBC Lerum Utveckling HJ  -      
 
17
17:30
sön
17:30    
Lerum Arena C
FBC Lerum Utveckling HJ - IBK Kungälv P08 Vit  -